Ach jaj. Na jednej strane je dobre, že sa Selena lieči, že si trocha oddýchne, a že jej to určite pomôže. Na tej druhej sme však smutné, že to zašlo až tak ďaleko. Fanúšikovia obviňujú Justina a v rôznych magazínoch sa šepká, že zdravotný stav speváčky je hlavným dôvodom jeho rozchodu so Sofiou Richie. 

Selena Gomez sa pred viac ako dvoma rokmi priznala, že trpí nevyliečiteľnou chorobou zvanou Lupus. Táto autoimunitná choroba je poriadne nebezpečná, a ak nebude pod stálym dozorom, prejavy môžu mať katastrofálne následky. Zjavne toho na Sel bolo už priveľa. Neustále prepieranie jej vzťahu s Justinom Bieberom, rozhovory a paparazzi, náročné koncertné turné aj nedávny konflikt s kanadským spevákom na sociálnych sieťach.

Pred začiatkom európskeho turné jej došli sily a koncerty sa zrušili. Fanúšikovia jej naďalej posielajú veľa energie a pozitívnych slov, avšak najnovšie správy hovoria o tom, že Selena podstupuje dvojmesačnú liečbu v psychiatrickej liečebni uprostred americkej prírody. Dúfame, že bude čoskoro fit, má toho ešte veľa pred sebou!

Foto, Video: YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here