23-ročný spevák zarmútil všetky fanúšičky, keď v marci 2015 odišiel z megaúspešnej chlapčenskej skupiny a teraz prišiel so zaujímavým vysvetlením. Naozaj mu to poradil zelený mužíček z vesmírnej lode? [sociallocker]

Nebojte sa. Malik neprišiel o rozum a nie je v kontakte s bytosťami z vesmíru. Teda, aspoň nie v reálnom živote. Pre magazín „Glamour“ ale povedal, že sa rozhodol odísť z 1D potom, čo ho v sne navštívil mimozemšťan. Čo sa však od návštevníka z inej planéty dozvedel si nechal pre seba.

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

 

Hoci mal tento boyband obrovský úspech a milióny fanúšikov, Zayn chcel ísť vlastnou cestou a pustil sa do sólovej tvorby. So svojím albumom sa dostal na vrchol rebríčkov a svoje rozhodnutie teda určite neľutuje.

 

V rozhovore tiež prezradil, že vlastne nikdy úplne nechcel byť súčasťou chlapčenskej kapely a od začiatku vedel, že raz určite odíde. A ako sa zdá, nebol jediný. Veď chalani zostali po jeho odchode spolu len necelý rok. A hoci plánujú sólové projekty, možno ich ešte niekedy uvidíme na jednom pódiu, ale zrejme bez Zayna.

Foto: Instagram, YouTube | Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here