Zayn Malik má v poslednej dobe naozaj veľmi úspešné obdobie. Nielenže sa mu darí na sólovej hudobnej dráhe, v súkromnom živote, ale dokonca spolupracuje aj s rôznymi módnymi expertmi. 

 

Zayn sa preslávil vďaka chlapčenskej skupine „One Direction“, u ktorej to však vyzerá tak, že sa pomaly blíži k svojmu zániku. Mladý sympaťák sa rozhodol, že skúsi sólovú dráhu a postupne sa týmto aktom začali inšpirovať aj ostatní členovia. 23-ročný Angličan zaznamenal mnohé úspechy v hudobnej brandži, jeho súkromný život tiež prekvitá. Už dlhšiu dobu tvorí pár s jednou najúspešnejších súčasných modeliek.

[caption id="attachment_13939" align="aligncenter" width="471"] Zayn spolu s Gigi Hadid tvoria naozaj krásny pár[/caption]

Zayn však neotáľa a vpustil sa dobiť aj módny priemysel. Prednedávnom svetu oznámil, že sa chystá spolupracovať s módnou ikonou Donatellou Versace. Mladý interpret svojich fanúšikov prekvapil aj tým, že onedlho sa dostane na trh aj jeho kolekcia topánok. Pri jej tvorbe spolupracoval s Giuseppe Zanotti Design a do sveta sa dostala už aj prvá ochutnávka pripravovanej kolekcie.

Predaj topánok je naplánovaný už na tento mesiac a jedno je isté, že jeho výtvory sa budú predávať ako teplé rožky! 😛

Foto: Instagram | Video: Youtube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here