Bývalá hviezda chlapčenskej skupiny One Direction Zayn Malik nedávno priznal, že počas jeho päťročného pôsobenia v skupine sa u neho rozvinula vážna porucha príjmu potravy. Autor hitu Pillowtalk sa momentálne pripravuje na vydanie svojej autobiografie, v ktorej bude hovoriť aj o týchto desivých spomienkach, kedy sa snažil získať kontrolu nad svojím životom. 

Zayn nedávno pre denník „The Sun“ povedal, že v dôsledku odmietania potravy sám seba dostal až na pokraj síl. Bolo vraj preňho bežné, že vydržal aj tri dni úplne bez jedla.

a

Zayn opustil skupinu One Direction v marci roku 2015. Šokoval tým všetkých fanúšikov, ktorí mali možnosť sledovať skupinu už od jej vzniku, kedy sa po prvýkrát objavili v XFaktore USA v roku 2010. Minulý rok prekvapil verejnosť, keď prehlásil: ,,Robím to, čo mi hovorí srdce. Odchádzam, pretože chcem byť normálny 22-ročný chalan, ktorý má normálny život, súkromie aj čas na oddych mimo svetiel reflektorov.“

Spevák si však veľmi neoddýchol. Užíva si svoju sólovú dráhu, chodí s najžiadanejšou topmodelkou súčastnosti, navrhuje kolekciu luxusnej značky Versus Versace a k tomu všetkému ešte píše knihu o svojom živote. V nej sa okrem iného zmienil aj o svojej poruche príjmu potravy: ,,Keď vidím svoje fotky z roku 2014, nemôžem veriť vlastným očiam. Teraz vidím, ako veľmi som trpel. Nikdy som o tom nehovoril na verejnosti, no jedným z dôvodov, prečo som odišiel z One Direction, bola aj porucha príjmu potravy.“

Foto: Twitter | Zdroj: DailyMail

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here