„Dobré ráno,“ pozdravila som Georga, ktorý v kuchyni pripravoval raňajky.
„Ako si sa vyspala?“ letmo sa na mňa pozrel a v ruke držal panvicu, na ktorej pripravoval omeletu.
„Ou,“ divne sa zatváril a pokrčil nos.
„Čo?“ spýtala som sa a rukou si začala chodiť po tvári, až som zacítila ostrú bolesť na lícnej kosti. [sociallocker]

George prikývol a otočil sa k sporáku. Sadla som si za barový pult a zahryzla si do pery.
„Zakryjem to make-upom,“ pousmiala som sa a vlasy si nahrnula do tváre.
„Už si v poriadku?“ spýtal sa ma po chvíli.
„Myslím po včerajšku,“ dodal.
„Po fyzickej stránke áno,“ vzdychla som s chabým úsmevom.
„Je toho na mňa priveľa.“
„Čoho je na teba priveľa?“ vypol sporák a otočil sa ku mne.
Sústredene na mňa pozeral a hypnotizoval ma svojimi očami. Prehltla som naprázdno a uhla pohľadom. Nebola to téma, ktorú by som chcela rozoberať hneď zrána, no v hlave mi vírilo milión nezodpovedaných otázok.

„Nikto mi nevraví pravdu. Ja vlastne… neviem, čo sa v mojom živote za posledné týždne stalo. Viem toho tak veľa a pritom tak málo. Každý predo mnou len skrýva určité veci, o ktorých by som rada vedela. Ale nikto mi nič nepovie a prečo? Pretože by som tomu nerozumela?“ zasmiala som sa zúfalo.
George sa rukami oprel o pult, a tak stál oproti mne. Zahryzol si do vnútra líca a vyzeralo to, že nad niečím rozmýšľa.
„Čo by si chcela vedieť?“ zapozeral sa mi do očí, odhodlaný povedať mi všetko, na čo by som sa ho spýtala.
Asi pred minútou by som ho zasypala otázkami, no teraz? Teraz vlastne ani neviem, čo chcem vedieť. Prečo idú po mojom otcovi? Ako je možné, že som nikdy nevedela, kto v skutočnosti je? Prečo som bola práve ja tá, ktorú chcel Billy?
Pozeral na mňa a ja som nevedela, čo mu mám povedať. Zahryzla som si do pery a opatrne mykla plecom.

„Počuj,“ jemne vzdychol, keď si všimol toho, že som nervózna.
„Za týmto všetkým je dlhý príbeh. Kedysi sme všetci boli jedna veľká partia. S Billym sme úžasne vychádzali a robili sme to, čo mafiáni robia – obchodovali sme s drogami a alkoholom, zabíjali ľudí, ktorí nám bránili v našich prácičkách. Len my chlapi a nikto iný. Všetko bolo normálne až do tej doby, keď sa o naše veci začali zaujímať ženy. Billyho manželka sa miešala do vecí, o ktorých nemala vedieť a Jakeova mama jej v tom pomáhala. Vyvrcholilo to v deň, keď vedela až príliš veľa. Blbá náhoda,“ zasmial sa a pokrútil hlavou. „Tvoj otec nechtiac vystrelil a zasiahla ju guľka. Bola to len náhoda Jess! Odvtedy sa všetko len komplikuje,“ mávol rukou a zúfalo sa usmial.
„Chce sa pomstiť?“ preglgla som.
Prikývol a zťažka vzdychol. Zaťal ruky v päsť a jemne nimi poklepkal po stole.
„Preto sa ho musíme čo najrýchlejšie zbaviť,“ uškrnul sa s úsmevom.
„To nie je vtipné,“ zamrmlala som.
„Viem,“ mykol plecom a žmurkol na mňa.
„Neber to tak tragicky. Je to súčasť našich životov.“
„Prečo som vôbec chcela vedieť pravdu?“ slabo som sa usmiala.
„Lebo ti všetci klamú,“ znovu žmurkol a podišiel ku mne.
„Mala by si sa ísť pripraviť do školy,“ pobavene povytiahol obočie a odišiel.

Jeho výrazy ma iritovali. Ten spôsob, akým na mňa pozeral a ako sa usmieval. Ak by som nevedela, že to je George, povedala by som, že sa ma pokúšal zbaliť. Mala by som prestať premýšľať a vrátiť sa do reality.
Potriasla som hlavou, aby som sa prebrala a vyšla som hore schodmi. Opatrne som otvorila dvere, aby som nezobudila spiaceho Jakea a zatvorila za sebou. Robila som malé kroky smerom ku kúpeľni a celý čas sa na neho pozerala. Keď som si bola istá, že ešte spí, zatvorila som sa v kúpeľni. Umyla som si tvár a zuby a na pleť si naniesla make-up na zakrytie tej modriny.
„Dobré ráno,“ ozvalo sa hneď po otvorení dverí.
Jake už bol hore a ovládačom prepínal kanály.
„Ahoj,“ povedala som s úsmevom a prameň vlasov som si zastrčila za ucho.
Jake sa postavil, jemne ma pobozkal na čelo a vošiel do kúpeľne. Obzrela som sa za ním a ľahla som si na posteľ. Chytila som do ruky ovládač a snažila som sa nájsť niečo zábavnejšie než to, čo tam práve bolo.

Nesústredila som na na telku, ale na Jakeov odraz v zrkadle, ktorý som videla cez otvorené dvere. Do oboch rúk nabral tečúcu vodu a umyl si ňou tvár. Zatiaľ čo si zobral do ruky uterák, kvapky pomaly padali z jeho tváre. Utrel sa a pomaly vydýchol. Pozorovala som každý jeho pohyb. Bol tak neuveriteľne dokonalý, a pritom je hore len pár minút. Pri pohľade na jeho odraz som si zahryzla do pery. Všimol si to a svoje oči upriamil na mňa, pretože ma videl v zrkadle. Naširoko sa usmial a prevesil uterák cez vaňu. Zatvoril dvere na kúpeľni a pomaly sa presúval za mnou k posteli. Posunula som sa o pár centimetrov do stredu, aby si mohol ľahnúť vedľa mňa a presne to aj urobil. Vypol telku, otočil sa ku mne a hlavu si podoprel rukou.
„Poďme robiť niečo lepšie, než pozerať televízor,“ usmial sa a oblizol si pery.
„A čo také?“ zdvihla som obočie.
Bola som presne v tej istej polohe ako on, pár centimetrov od jeho tváre.
„O niečom by som vedel,“ uškrnul sa a jednou rukou ma pohladkal po líci.

Pritiahol si moju tvár bližšie ku svojej a pobozkal ma. Ľahla som si  na posteľ a Jake bol nado mnou. Lakťom sa oprel o posteľ, aby ma svojou váhou neprivalil a začal ma vášnivo bozkávať. Chytila som mu tvár do dlaní a chtivo si ju pritlačila na svoju. Doslova ma drtil jeho perami a to bol znak, že chce niečo viac, než sa len bozkávať. Na sekundu sa odtiahol, aby sa nadýchol a ja som to využila na to, aby som si s ním vymenila pozíciu. Prevalila som sa na neho a nohy som mu obmotala okolo pása. Pritisla som moje pery k tým jeho a on sa rukou oprel o posteľ, aby mohol sedieť. Jazykom som mu jemne vkĺzla do úst, čo ho donútilo slabo zastonať. Zaplietla som mu prsty do vlasov a silno som ho potiahla za konce. Potiahol ma za spodnú peru a obaja sme vzdychli. Voľnou rukou mi vošiel pod tričko a bruškami prstov mi prechádzal po nahej pokožke na chrbte, čo mi spôsobilo príjemné zimomriavky. . Naše bozky boli tak vzrušujúce a vášnivé. Už po stýkrát čo sme spolu som mu jazykom skúmala celé jeho ústa, no stále som v nich našla niečo, čo ma zakaždým prekvapilo. Jemne mi hrýzol spodnú peru a ja som zťažka lapala po dychu. Zosunul si ma nižšie na stehná, aby si mohol pohodlne sadnúť bez pomoci rúk a oboma mi príjemne prechádzal po chrbte, až kým sa nedostal k odopínaniu mojej podprsenky. Jedným ťahom ju odopol a ruky presunul na môj pás. Prstami mi prešiel po rukách  a pri rukávoch sa zastavil. Svoje horúce pery presunul na môj odhalený krk a ja som sa nahla na stranu, aby mal viac priestoru. Pod rukávmi nahmatal ramienka podprsenky a pomaly ju cez tričko stiahol až úplne dole. Odhodil ju nevedno kam a jazykom mi robil vlhkú cestičku po celom krku. Zalapala som po dychu a hlasno som vzdychla od toho vzrušenia, ktoré naplňovalo moje telo.

„Milujem ťa, vieš to?“ vzdychol mi na krku a jednou rukou mi znovu zablúdil pod tričko.
„Aj ja teba,“ vzdychla som so zatvorenými očami a zahryzla si pery.
Pritlačila som si ho viac ku krku. Zasypával ma drobnými bozkami a príjemne mi začal sať pokožku. Na chvíľu som pootvorila oči a uvidela som, ako sa mi na stolíku rozsvietil mobil. O malú chvíľu sa po celej izbe rozliehala hudba.
„Jake,“ vzdychla som a snažila som sa odtiahnuť, no nešlo to. Nechcela som.
„Neber to,“ vzdychol a zahryzol sa mi do krku.
Bolo to tak nádherné a rada by som v tom pokračovala, no zvučka, ktorá hrala bola len pre jednu osobu – pre Sue.
Premohla som sa, oboma rukami mu chytila tvár a jemne som ju odsunula z môjho krku. Jake urazene vzdychol a ľahol si na posteľ. Zatiahla som sa po mobil, no stále som sedela obkročmo na Jakeovi. Prešla som prstom po displeji a prijala hovor.

„Jess?“ ozvalo sa z druhej strany.
„Áno Sue?“ ozvala som sa a prehltla, aby som zadržala vzdychy.
„Si naučená?“
„Naučená na čo?“ spýtala som sa.
Pozrela som sa dole na Jakea a sledovala, čo robí. Oboma rukami mi nadvihol tričko a stlačil ma za boky. Zahryzla som si do pery, aby som z mojich úst nevypustila vzdych a pokrútila som hlavou.
„Test z dejepisu. Spomínaš si?“ zasmiala sa.
Myšlienkami som teraz bola v Jakeových rukách na mojej nahej pokožke, ktoré smerovali čoraz vyššie a vyššie. Pomaly si zase sadol a využil toho, že som bola naklonená na stranu. Pritisol jeho pery na môj krk a jemne ho začal sať.
„T-test?“ zalapala som po dychu a snažila sa zakryť to.
„Ty si na to zabudla? Je rozhodujúci, Jess. Na akú známku ho napíšeš, takú budeš mať na polrok.“
Test? Test! Test z dejepisu! Ako som naň mohla zabudnúť? Sakra!
„Zavolám ti neskôr,“ povedala som a zložila.

Chytila som Jakeove ruky a stiahla ich dole. Zarazil sa a odtiahol sa od môjho krku.
„Musím ísť do školy,“ povedala som mu a pobozkala ho na pery.
„Dnes nie,“ zasmial sa pár milimetrov od mojich pier a pobozkal ma ne.
„Nie, Jake,“ povedala som prísne a zliezla z neho.
Zo zeme som zdvihla podprsenku a zamkla sa v kúpeľni. Behom pár sekúnd som bola prezlečená a upravená. Vyliezla som z kúpeľne a obišla celú posteľ, aby som si zobrala mobil.
„Ty nejdeš?“ spýtala som sa ho a očami som behala po izbe a hľadala všetko, čo som tu mala.
„Jess,“ vzdychol naštvane.
„Prečo raz nemôžeme ostať doma a len tak ležať v posteli?“

„Pretože by to neskončilo pri ležaní,“ uškrnula som sa a zadržiavala som smiech.
„Počkám ťa dole,“ povedala som mu a vyšla som z izby. Utekala som po schodoch dole a zamierila som do kuchyne. Zobrala si vidličku a s chuťou sa pustila do omelety na sporáku.
O pár minút som počula dupot nôh na schodoch a pustila som vidličku do panvice. Utrela som si ústa a počkala som Jakea pred dverami. Žmurkol na mňa, jednou rukou ma objal okolo krku a otvoril dvere.
„Budeš šoférovať?“ podpichol ma, keď otváral garáž.
„To nie je vtipné,“ zasmiala som sa a nasadla do auta.
Krátko na to nasadol aj on a vyšiel z garáže.
„Máš strach?“ spýtal sa ma a položil mi ruku na stehno.
„Trochu,“ pousmiala som sa a premeriala si ho pohľadom.
„Zvládneš to,“ usmial sa a snažil sa ma upokojiť.
„Bojím sa. Viem, že by som nemala stresovať, no je to polročná písomka a ja som sa do kníh ani nepozrela. Je to 80% známky, odvíja sa od toho moja budúcnosť a…“
„Vravím, že to zvládneš,“ skočil mi do reči, jednu ruku držal na volante a druhou si so mnou preplietol prsty.
Moje srdce poskočilo a poliala ma horúčava. Stačil jeden dotyk a mal ma presne tam, kde ma chcel mať.
„Ďakujem,“ usmiala som sa na neho.
„Aj ja.“
„Za čo?“ zasmiala som sa.
Na sekundu sa na mňa otočil, no potom odvrátil zrak späť na cestu.
„Za to, že si,“ povedal a pevnejšie mi stisol ruku.

Jake zaparkoval na školskom parkovisku a spolu so mnou vystúpil z auta. Počkala som, kým príde ku mne. Preplietol si so mnou prsty a spoločne sme vošli do budovy školy. Všetky oči sa upierali na nás. Bolo to trápne, ako na nás každý pozeral. Niektorí si niečo šepkali, druhí sa nestačili diviť.
„Prečo sa tak pozerajú?“ pošepkala som Jakeovi a obzerala sa okolo seba.
„Pretože si krásna,“ usmial sa a stisol mi ruku.
Pobavene som prevrátila očami a zahryzla si do pery. Odprevadil ma až k skrinke a všetci naokolo z nás nemohli spustiť oči.
„Pôjdem,“ povedala som a snažila sa uvoľniť si ruku z jeho zovretia, no silno ma za ňu potiahol, pritiahol si ma k sebe a letmo ma pobozkal.
„Až teraz môžeš ísť,“ odtiahol sa odo mňa o pár milimetrov a prebodol ma svojimi čokoládovými očami, až sa mi podlamovali kolená.
Jemne odstúpil a odišiel. Nahlas som vzdychla od radosti a telom mi prebehlo hrejivé teplo. V bruchu sa tvorilo množstvo motýlikov a moje srdce chcelo explodovať. To bolo to, čo som práve teraz cítila.

Foto: freewallpaper.com [/sociallocker]

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here