Iste to poznáš. Protiklady sa priťahujú. Ak to tak nie je , prečo by nám Hollywood tlačil do hlavy, že chudobný Jack z Titanicu si kvôli svojej bohatej láske, (ktorú sotva poznal) vybral hroznú smrť umrznutím. A to je len jeden príklad z milióna. Je to ale naozaj pravda? 

Neplatí to ale vždy!

Podľa výskumov záleží na tvojom vnímaní. Ak sa ti zdá, že je ti tvoja polovička podobná, bude ti to s ním klapať. Je tu však jeden problém. Nemusí to tak naozaj byť. Ak sa ti to zdá zložité, čítaj ďalej, hneď to vysvetlím.

oposites

Všetko ovplyvňuje tvoj uhol pohľadu. Keď začneš chodiť s chalanom, ktorý ti nie je vôbec podobný, bavia vás rôzne veci, to ešte neznamená, že to nebude klapať. Stačí, ak ťa tvoj rozum presvedčí, že aj teba zaujímajú motorky, rybačka alebo prehliadky tankov. Alebo ti až tak nevadí, že on sa nechce ženiť aj keď ty si už plánovala, koľko ľudí budete mať na svadbe. Zrazu meníš svoje predstavy, záľuby aj plány.

Sama si si určite všimla, že sa baby často menia, keď majú nový objav. A dôvodom bude zrejme práve toto. Podvedomie ich z lásky núti robiť veci, ktoré by nikdy predtým nerobili. A tak sa teda stane, že sa z protikladov stanú dva zohrané kúsky, ktoré do seba dokonale zapadajú. Kompromis je dôležitý a je fajn prispôsobiť sa, ale pozor, aby to tak bolo aj na druhej strane. Inak to asi šťastný vzťah nebude.

Foto: Tumblr 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here