Kim Kardashian a Kanye West sa spolu konečne ukázali na verejnosti po prvýkrát od lúpežného prepadnutia v Paríži. Dvojica sa vybrala na romantickú večeru v Santa Monice v Kalifornii. 

Kim Kardashian a Kanye West si spolu vyrazili na večeru vo dvojici do prestížnej reštaurácie Giorgio Baldi v Santa Monice. Je to vôbec po prvýkrát, kedy ich paparazzi odfotografovali spolu, po všetkých zložitých životných situáciách, ktorým museli v posledných mesiacoch čeliť.

Máme skutočne obrovskú radosť z toho, že Kim a Kanye sú spolu v spoločnosti. Zároveň tým vyvrátili všetky nechutné špekulácie a dohady bulváru, že by medzi nimi malo dôjsť k nezhodám a vraj aj údajnému rozchodu. Vyzerá to tak, že aj Kanye sa po týždňovej hospitalizácii na psychiatrii cíti znova vo svojej koži. My len dúfame, že rodinka si spoločne užije pokojné vianočné sviatky. Neurazili by sme sa, keby sa s fanúšikmi podelili aj o rozkošné vianočné fotky malej North a Sainta. Keď už sú tie Vianoce 🙂

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: tmz.com 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here