Všetko to začalo pribúdajúcimi fotkami s novou priateľkou Sofiou. „Hejty“ od fanúšikov narastali a Justin sa naštval. Väčšina dievčat to od speváka berie ako zradu pretože uprednostnil dievča, ktoré pozná pár dní pred fanúšikmi, ktorí ho zachránili. 

Dráma pokračuje. Justin sa najprv vyhrážal, že si zruší Instagram. To vytočilo „Beliebers“ ešte viac. Najnovšie však šokuje Selena, ktorá sa verejne zastala všetkých fanúšikov a tí jej za to nevedia dostatočne poďakovať.
Po komentári od Seleny, kde svojmu ex vytmavila, aby sa so Sofiou nevystavoval na Instagrame, ak nechce nenávistné komentáre počúvať, prišla odpoveď.

Kanadský fešák svojej niekdajšej veľkej láske nepekne odpovedal: ,,Je vtipné vidieť ľudí, ktorí ma len využili aby získali pozornosť a stále sa snažia na mňa ukazovať prstom. Smutné. S láskou.“

,,Vtipné, ako niekto veľakrát podvádzal, a teraz ukazuje na tých, ktorí mu vždy odpustili a podporovali ho. Niet divu, že fanúšikovia zúria. Smutné. S láskou.“ napísala naštvaná Selena.

Nevieme ako to skončí, ale ani trocha sa nám to nepáči 🙁

 

Foto: Twitter, Instagram | Video: YouTube 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here