Populárna show Jamesa Cordena „The Late Late Night Show“ si vďaka skvelým vsuvkám „Carpool Karaoke“ získala svojich priaznivcov po celom svete. Po dlhšom čase sa v jeho slávnom aute objaví znova populárny chlap, si zvedavá kto? 

Lady Gaga, Sir Elton John, Justin Bieber, One Direction, Britney Spears, Demi Lovato, Selena Gomez – to je len pár z umelcov, ktorí si v aute zaspievali svoje najväčšie hity, spolu aj s bláznivým Jamesom. „Carpool Karaoke“ má u divákov neuveriteľný úspech a podľa najnovších správ by sa v pripravovanej novej časti mala ukázať aj Mariah Carey.

Zatiaľ si pozri najnovšie video s Madonnou 🙂

Avšak nedávno zahliadli zahraničné média v aute počas natáčania s Jamesom Bruna Marsa. Presne 18.novembra, teda v deň, kedy vyšiel jeho nový album. Už sa nevieme dočkať, podľa všetkého sa určite máme na čo tešiť. 🙂

brno-mars

Foto: Twitter 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here