Chceš vedieť, čo ťa ešte čaká v auguste? Leto je v plnom prúde a ty si ešte nezažila nič poriadne? V našom letnom horoskope sa dozvieš aké budú tvoje nasledujúce dni, a rovnako to, ktoré z nich budú najvhodnejšie na lásku 🙂 

Vodnár

Skoro si prezradila svoje city osobe, na ktorej ti veľmi záleží, no tvoja hanblivosť ťa zastavila. Avšak máš veľkú charizmu, a ak by to aj nevyšlo s týmto chalanom, hneď sa chytí ďalší. Buď úprimná a potom na teba bude tvoje okolie hrdé.
Dni na lásku: 8.8.

Ryby

Tvoj telefón bude vkuse vibrovať pod prúdom smsiek a telefonátov. Do čoho sa pustíš, to sa ti podarí. Na začiatok augusta si naplánuj konečne oddych a nejaký relax pri vode.
Dni na lásku: 20.8.,22.8.

Baran

V auguste ťa čaká ozaj niečo veľké. Je to len na tebe, či to bude pozitívne alebo negatívne. Dobré je, že za svoju trpezlivosť budeš konečne odmenená. Toto leto si kráľovná flirtu, neboj sa to využiť.
Dni na lásku: 11.8.

 

Býk

Nasledujúci mesiac ťa hviezdy pritlačia k spontánnosti. Máš veľké sny, zdá sa ti, že sú nedosiahnuteľné. V lete však stretneš niekoho, kto ti radikálne zmení život. Maj preto oči otvorené.
Dni na lásku: 27.8.

Blíženci

Zo zvláštnych udalostí prídeš o svoj dar výrečnosti a vo viacerých situáciách len ťažko nájdeš slová. Všetko zlé je na niečo dobré a ty budeš mať možnosť viac načúvať ostatným. Okrem iného ťa čaká nepredvídateľná zásielka.
Dni na lásku: 14.8.,23.8.

Rak

Aj napriek tomu, že spoznáš chalana, ktorý ti okamžite padne do oka, všetko to zostane len v priateľskej rovine. Nebráň sa tomu. Odpoveď je v tvojom srdci a vaše priateľstvo vydrží oveľa dlhšie ako letný flirt.
Dni na lásku: 27.8.,29.8.

#holiday🌴

A post shared by Berry × 15 × Poland (@_michalaak) on

 

Lev

Nie si veľmi nadšená z leta. Nevieš ako zmeniť svoju dennú rutinu. V druhej polovici leta však príde zmena. Priprav sa na cestovanie, zážitky a dobrodružstvo.
Dni na lásku: 10.8.

Panna

Čaká ťa nezabudnuteľný mesiac. Splnia sa ti sny, dozvieš sa veľa tajomstiev a do života ti vstúpi osudová láska. Priprav sa na víťazstvo.
Dni na lásku: 9.8.,20.8.

Váhy

Na začiatku augusta ťa budú zožierať výčitky svedomia. Často uprednostňuješ ostatných pred sebou, preto sa začni sústrediť na svoju osobu. Dozvieš sa odpovede na otázky, ktoré ťa trápia už dlhšie.
Dni na lásku: 29.8.

 

Škorpión

Leto si maximálne užiješ. Samé žúrky a festivaly, stretneš sa s niekým veľmi známym. Je na tebe, či sa ti podarí využiť tento kontakt, dávaj si ale pozor! Tvojmu ex sa to vôbec nebude páčiť.
Dni na lásku: 14.8., 19.8.

Strelec

Vec, ktorú si veľmi chcela sa v auguste stane reálnou. Budeš sa vznášať na oblakoch šťastia a nenaštve ťa vôbec nič. Teraz musíš prísť na to, za čo sa oplatí bojovať najnovšie.
Dni na lásku: 1.8.,4.8.,9.8.

Kozorožec

Získaš sebavedomie a budeš bojovať za to, na čom ti záleží. Sleduj signály a znamenia, tie ti napovedia, že sa stane niečo také, o čom si nemala ani tušenie.
Dni na lásku: 27.8.,30.8.

Foto: Tumblr, Instagram 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here