Po šokujúcom rozchode Demi a Wilmera krásna speváčka nezanevrela na lásku. Pošuškáva sa, že známa mladá umelkyňa sa opäť „zakukala“ do ďalšieho svalnatého zápasníka. 

 

[sociallocker]Mnoho ľudí si myslelo, že vzťah speváčky a herca sa posunie o level vyššie a svoju lásku spečatia výmenou sľubov. O to viac celý svet šokovali, keď celebritná dvojica oznámila svoj rozchod. Ani po tomto nepríjemnom období však krásna Demi Lovato nezanevrela na lásku a po čase začala opäť s randením. Nadaná interpretka mnohých obrovských hitov najprv randila s Lukom Rockholdom, ktorého vyvetrala už aj na verejnosti. Opak bol však pravdou a dlho spolu nevydržali.

Momentálne sa povráva, že sympatickej speváčke opäť učaroval svalnatý chlapík z rovnakej brandže ako bol Luke. Giulherme Vasconcelos je 30-ročný zápasník, ktorý je v športovom svete prezývaný aj ako „Bomba“. Dvojica sa pozná už dlhšiu dobu a dokonca spolu oslavovala príchod Nového roka. Rodený Brazílčan sa na svojom Instagrame pochválil aj ich spoločnou fotografiou.

Už na druhý deň ich paparazzovia nachytali na romantickej prechádzke, počas ktorej sa túlili jeden k druhému. Potetovaný športovec nenechal dlho svet čakať a jednu snímku zverejnil na svojom účte, ku ktorej pridal veľavravný popisok- srdiečko.

Toto je nový fešák nadanej hudobníčky 🙂

Foto: Instagram [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here