Nielen modelky, ale už aj bežní ľudia sú v dnešnej dobe nútení na seba pozerať kritickým okom, keď na sebe zbadajú hocijakú nedokonalosť. Nadia Aboulhosn sa vymyká z tohto radu a žije si svoj vlastný úžasný život. Aj s kilami navyše! 

 

Bulvárne časopisy, televízia a internet sa už veľmi dlhé obdobie snaží dostať do hlavy každého jedinca a vsugerovať mu myšlienku ako by mal dokonalý človek vyzerať. Známy maliar raz povedal krátky výrok, ktorý v sebe nesie neskutočne pravdivé posolstvo: „Nemaj strach z dokonalosti. Nikdy ju nedosiahneš!“. Mali by sme si uvedomiť, že jednotný ideál krásy neexistuje a každý z nás by mal mať v sebe zakódované, že každý jeden človek na svete je svojim spôsobom nádherný.

Živým dôkazom je mladá dievčina menom Nadia Aboulhosn, ktorá je aj napriek svojej postave šťastná a žije si svoje sen. Je z nej úspešná blogerka, zaradila sa k modelkám nadmerných veľkostí a dokonca sa pustila do dizajnu. Toto sympatické žieňa bez problémov celému svetu ukazuje, že mať kilá navyše nie je žiadny hriech. A aj napriek tomuto „deficitu“ miluje módu a nebojí sa vkusne odhaliť svoje telo. Pre mnoho dievčat v rôznom veku tak môže byť skvelou inšpiráciou. Nielen v obliekaní, ale najmä vo vnímaní seba samej. V živote je predsa to najdôležitejšie, aby bol každý človek sám so sebou spokojný. A názory druhých sú už druhoradé. 🙂

Nadia je pôvabná mladá žena 🙂

Foto: Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here