Aj keď sa už toho nahovorilo dosť, vzťah Taylor Swift a Calvina Harrisa znova naberá na obrátkach. Teda, nie tak ako by si čakala. Calvin zverejnil video k svojmu singlu „My Way“, o ktorom sa od začiatku hovorí, že ho venoval svojej celebritnej bývalej. Nový videoklip to len potvrdzuje.

Calvin sa zrejme stále nevie dostať z rozchodu so speváčkou Taylor Swift. Jeho najnovší videoklip k piesni „My Way“ je plný podozrivo podobných scén práve so spomínanou Taylor. Portál perezhilton.com si tieto podobnosti.

Videoklip je o akomsi virtuálnom rozchode a brunetka v ňom až nápadne pripomína country speváčku. Záleží teda na tebe, aký názor si utvoríš, avšak podľa nás na tom niečo rozhodne bude. 🙂 DJ však tvrdí, že pieseň je o obchode s potravinami. ,,Koncept tejto skladby mám v hlave už dlho.“ Čo je na tom pravdy netušíme, posúď sama. 🙂

Sú bodkované šaty len náhoda?

teen-vogue958696 kokoko

Foto: YouTube, hdwallpapers.com

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here