Seriály tvoria skoro neoddeliteľnú súčasť nášho života. Každý máme seriálového hrdinu, ktorému sa chceme v bežnom živote čo najviac podobať. My ti ponúkame zoznám ženských hrdiniek, na ktoré rozhodne môžeš byť hrdá! 

 

Hanna z „Pretty Little Liars“

ashley

Napriek tomu, že Hannu považujeme skôr za tú „menej inteligentnú a zahltenú do školy“, práve ona veľakrát vedela ako situáciu najlepšie vyriešiť. Jej štýl obliekania a Caleba jej len ticho závidíme.

Clarke z „The 100“

clarke
Seriál „Prvých Sto“ nám ponúka veľa sebestačných, silných žien. Clarke samozrejme patrí medzi ne a práve preto ju zbožňujeme.

Rachel z „Friends“

jen

Rachel z Priateľov nám pravidelne dokazovala, že s dokonalými vlasmi a humorom dokážeme prekonať každú prekážku.

Blair z „Gossip Girl“

leighton

Napriek tomu, že seriál GG skončil, „the crazy bitch around here“ zostala jednou z ikonických seriálových postáv. Ako dokázala zvládnuť každú situáciu a ostať pri tom dokonale nastajlovaná, nevieme doteraz.

Robin z „How I met your mother“

cobie

Kanaďanku Robin z „Ako som spoznal vašu matku“ sme si všetci zamilovali hlavne pre jej druh humoru. Jej nezávislosť je len príjemným bonusom.

Leela z „Futurama“

leela

Mutantka Leela raz a navždy dokázala, že aj dievčatá vedia byť „bad-ass“ postavy a my jej za to ďakujeme.

Foto: Facebook, Instagram 

Nerd zbožňujúci leto, fiesty a more. Jeseň prežívam jedine vďaka horúcemu čaju a over-size svetrom. Milujem Imagine Dragons, New York a hlasný smiech. Dúfam, že sa Vám moje články budú páčiť :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here