Obľúbená televízna šou „Tvoja Tvár Znie Povedome“ sa minulý týždeň vrátila na obrazovky a my sme veľmi spokojné s tohtoročným obsadením. Okrem sympaťáka Martina Haricha sa na pódiu vrtí aj Patrik Vyskočil či Mária Čírová. 

Pred týždňom odštartovala druhá séria populárnej šou TTZP. Fanúšikov si získala okamžite a my sa už nevieme dočkať, čo vymyslia v maskérni budúci týždeň.
Včera si mohla vidieť skutočne zaujímavé vystúpenia. Sväťo Malachovský sa premenil na Billyho Idola, Mirka Partlová na Christinu Aguileru a jej klip „Candyman.“ Aj keď ju porota vychválila do nebies, na víťazstvo to nestačilo.

 

Mirkin herecký kolega Patrik Vyskočil sa premenil na Shakiru, no skôr pripomínal travesty show alebo Donatellu Versace. Nie celkom vydarená premena. 🙂

 

Andrej Bičan znova potvrdil svoje zabávačské kvality, a ako spevák Shaggy najviac zaujal Zuzanu Fialovú. Po hodnotení to „skúšal“ aj na Adelu. 🙂

You want some #romantic, #fantastic, #bombastic lover? ❤💋#shakira @andrejbican #tvojatvarzniepovedome #yourfacesoundsfamiliar #yfsf #tvmarkiza

A post shared by Tvoja tvár znie povedome (@tvoja_tvar_znie_povedome) on

 

Zuzka Vačková sa premenila na domácu hviezdu, a to konkrétne Kuka z kapely Horkýže Slíže. Treba uznať, že sa jej to podarilo, a že sa nemá za čo hanbiť.

Pod sem, ja Ti neublizim! 😀😀😀@zuzanavackova #kuko #tvojatvarzniepovedome #yourfacesoundsfamiliar #yfsf #tvmarkiza

A post shared by Tvoja tvár znie povedome (@tvoja_tvar_znie_povedome) on

 

Mária Čírová pripomínala skôr niekoho iného, s Aliciou Keys to veľa nemalo. Víťazka druhého kola Lenka Vavrinčíková sa s premenou na MC Hammera popasovala výborne a jeho hit odspievala bez chyby.
Na záver však prišlo niečo, čo nikto nečakal. Z Martina Haricha sa stal CeeLo Green a vyrazil dych snáď všetkým. Takúto premenu sme teda jakživ nevideli.
Čo hovoríš na druhé kolo ty? Kto sa ti najviac páčil? 🙂

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here