Na jednej strane sa trendy opakujú a neustále vracajú, no s niektorými by si sa mala nadobro rozlúčiť. Vizážisti a odborníci sa zhodujú v troch základných veciach, ktoré by si rozhodne mala vypustiť zo svojho skrášľovania. 

 

[sociallocker]Ak si aj ty alergická na beauty trendy, ktoré minulý rok doslova pohltili všetky mladé baby, vitaj v klube. Radíme preto všetkým dievčatám, ktorým aspoň trocha záleží na ich výzore – vykašlite sa na priveľmi zvýraznené obočie, na kontúrovanie tváre aj na ružové vlasy. 🙂

Veľmi výrazné obočie

Čoraz viac báb konečne pochopilo, že zbytočne výrazné a tmavé obočie nie je tá najlepšia cesta. Presne nakreslené línie a špeciálna farba, vďaka ktorej dosiahneš požadovaný tvar a odtieň – to bol hit v roku 2016. Teraz prichádza na rad prirodzenosť a hrubšie línie na štýl Cary Delevingne.

Ružové vlasy

Po vzore Kendall Jenner sa dievčatá začali prefarbovať na ružovú alebo na rôzne odtiene dúhy. Odtieň „Rose Gold“ je síce pekný, ale jedine tak na mobilnom telefóne. Áno, bol to fajn úlet, avšak stačilo.

Extrémne kontúrovanie tváre

A prosíme vás, prestaňte aj s tým otrasným kontúrovaním. Áno, pekné líčka a kontúry sú fajn, ale nie tieto prehnané prechody zo svetlej do tmavej. Verte nám, chalanom sa to takisto vôbec nepáči. 🙂

Foto: Instagram, Snapchat, YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here