Prvý rok vzťahu býva tým najkrajším obdobím pre každý pár. Môžete na sebe totiž oči nechať. Žiadne problémy medzi sebou neriešite. Čo sa ale bude diať, až uplynie prvý rok vzťahu? Ako sa váš spoločný život zmení? 

 

Je všeobecne známe že vzťahy prirodzene chladnú. Toto sa ti pravdepodobne stane tiež, ak sa vo vzťahu prestaneš snažiť.

Prestanete sa oslňovať

Na začiatku vzťahu sa snažíte urobiť na seba vzájomne dobrý dojem. Sťahuješ brucho, pekne sa obliekaš, on sa nikdy nezabudne navoňať a ty nalíčiť. Občas sa pre dobro veci pretvaruješ a niekedy radšej nehovoríš svoj názor nahlas. Po roku vzťahu sa to ale rýchlo zmení. Navzájom sa prekuknete. Budete presne vedieť, akí naozaj ste.

Some @motivationforfitness @motivationforfitness

A post shared by Relationship Goals (@couplegoals) on

Stanú sa z vás dobrí priatelia

Váš vzťah už nebude taký iskrivý ako predtým, zato dôvera medzi vami zosilnie. Upevní sa medzi vami tzv. priateľské puto. Pokiaľ bude mať jeden z vás nejaký problém, druhý ho bude pokladať za svoj. Budete spolu viac sucítiť a lepšie sa navzájom pochopíte.

Akciám a výletom je koniec

Na začiatku vzťahu páry nadšene jazdia na výlety, dovolenky, idú na rôzne akcie a párty. Po ročnom vzťahu tento štýl života začne upadať. Nebudete mať dôvod neustále niekam chodiť. Ochotne si ľahnete na gauč a pozriete si spoločne film. Nebudete už potrebovať spoločnosť, vystačíte si totiž aj sami dvaja.

Zlozvyky ti začnú vadiť

Na začiatku vzťahu máš nasadené ružové okuliare a nevidíš jeho nedostatky. To sa ale do roka zmení. Ružové okuliare stratíš a začneš si všímať zlozvyky tvojej lásky. Čo bude ešte horšie? Jeho zlozvyky ti začnú prekážať. Očakávaj menšie nezhody. Pokiaľ ale puto medzi vami bude pevné, nemusíš sa báť, že sa kvôli tomu rozídete. Väčšina párov sa dokáže s týmito prvými nezhodami vo vzťahu pomerne ľahko vyrovnať.

It's that time of year 🙂

A post shared by Relationship Goals (@couplegoals) on

Foto: Instagram 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here