Joanna Huang je tridsaťročná žena z Taiwanu, ktorá šla k svojmu kaderníkovi s prosbou o zmenu. To, čo skúsený chlapík vyviedol nečakala ani v najhoršom sne! 

Joanna sa inšpirovala týmito fotkami, ktoré našla na internete. Ako každá žena, aj ona chcela zmenu a trocha oživenia jej obyčajnej farby vlasov. „Nemyslela som si, že trvalá bola potrebná, ale nechcela som nič hovoriť, pretože som si myslela, že to dopadne dobre.“ povedala Huang.

x-inspiracia

 

x-postup

Kaderník jej následne navrhol, aby sa vrátila na druhý deň a účes dokončí neskôr. Avšak Joanna nesúhlasila, pretože sa jej nepáčilo ako jej vlasy po trvalej vyzerajú. Požiadala preto svojho kaderníka, aby jej ombré dokončil ešte v ten deň. Celý proces trval deväť a pol hodiny a stál približne 170 dolárov.

No výsledok bol, povedzme…uhm, odlišný.

x-vysledok

Nakoniec sa Joanna rozhodla požiadať svojho kaderníka, aby jej nafarbil hornú časť vlasov späť na čierno. Za to si, našťastie, peniaze nepýtal.

Celú svoju skúsenosť nakoniec zdieľala na svojom Facebooku spolu s fotografiami, ktoré sa rýchlo rozšírili. A ľudia sa nevedia prestať smiať! Niektorí dokonca jej nepodarený účes začali prirovnávať k exotickému ovociu „Dragon fruit“. Popravde, my sa smejeme tiež, takú katastrofu sme totižto už dlho nevideli!

Foto: Facebook, Pinterest 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here