Niet pochýb o tom, že kanadský spevák Justin Bieber patrí medzi najobľúbenejších spevákov pre tínedžerky. Dievčatá sa predbiehaú v tom, ktorá je jeho najväčšou obdivovateľkou, no máme tu jasnú víťazku, 22-ročnú Gabrielle Newton-Bieber!

Gabrielle je vernou fanynkou Justina už od jeho úplných začiatkov. Postupne zbierala všetky jeho plagáty, CD, oblečenie či iné darčekové predmety z jeho obchodu, ktoré zdobia jej izbu. Dokonca vlastní aj kartónovú maketu s jeho podobizňou, s ktorou dokonca spáva v jednej posteli! Šialené, však?

11

Okrem všetkých predmetov jej telo zdobí aj päť tetovaní. Nápis „Believe“ zdobí jednu stranu rebier a na druhej má zas „Bieber“. Pod prsiami má „Belieber“ a rameno zdobí kľúč, aký nosieva Justin na krku a hneď pod ním nápis „Never Say Never“. Gabrielle však s tetovaniami nekončí a plánuje si ozdobiť svoje telo nápisom „Purpose“, podľa Justinovho najnovšieho albumu.

33

22

Gabrielle o Justinovi hovorí ako o svojom manželovi a verí, že raz sa jej to splní aj naozaj. Zatiaľ však po dlhom presvedčaní obmäkčila svoju mamu, aby jej dovolila zmeniť si priezvisko. Mama najskôr nesúhlasila, no napokon jej to dovolila ako narodeninový darček. Gabrielle sa teda oficiálne aj podľa papierov volá Newton-Bieber. Jej snom je, aby ju Justin pozval na pódium a zaspieval. Čo myslíš, preháňa to so svojou vášnou alebo je to v poriadku?

Gabrielle si môžeš pozrieť aj vo videu, kde ti porozpráva niečo o svojom živote.

Zdroj/Foto: thestar.co.uk, swns.com, YouTube.com | Video: YouTube.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here