Ktorá z nás po takom niečom netúžila? Každá sme mali svoj idol, možno ešte stále máme vysnívaného chalana, ktorý o našej existencii ani netuší. Zázraky sa však dejú a nič nie je nemožné. Aspoň to potvrdzuje tento pár! 

Louisa Grams bola normálna 12-ročná baba, ktorej sa zapáčila kapela „Lexington Bridge“. Štyria chalani z Británie, Ameriky a Holandska boli medzi tínedžerkami veľmi obľúbení najmä v Nemecku v rokoch 2006 až 2009. A jednou z nich bola aj Louisa. Vtedy si ešte ani nepomyslela, že by mohla s niektorým z nich chodiť.

Všetko sa ale zmenilo,  keď sa vrátila do rodnej Ameriky a o pár rokov neskôr tam jedného z nich stretla. Bol to Robert Uncles, kedysi chalan s kohútom a čiernymi linkami. Po ôsmych rokoch však vyzeral troška inak, a tak ho Louisa na prvý pohľad nespoznala. Keď ale počul, že rozpráva po nemecky, prihovoril sa jej. Netrvalo dlho a dievča v ňom spoznalo svoju platonickú lásku.

Rozprávky nepísali teda len bratia Grimmovci, ale píše ich aj sám život. Po dvoch rokoch chodenia sa 22-ročná Louisa rozhodla požiadať Roberta o ruku a on samozrejme súhlasil. Čoskoro im tak zazvonia svadobné zvony a my ostatné máme nádej, že sa nám stane niečo podobné.

I'm crazy about her! ❤️ #love #luau #waikiki #fun #hawaii #boomplaya

A post shared by Robert Uncles (@kashmacabre) on

 

California Dreamin' #love

A post shared by Robert Uncles (@kashmacabre) on

 

Missing my love on Xmas! Happy holidays everyone! May you spend it with the ones you love. Xoxo #love

A post shared by Robert Uncles (@kashmacabre) on

 

Everything ❤️

A post shared by Louisa Grams (@louisa_instagrams) on

 

Sometimes you need a 💩 day to remind you of all the good things in your life

A post shared by Louisa Grams (@louisa_instagrams) on

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here