Aj medzi slávnymi ľuďmi je množstvo takých, ktorým sa páčia aj baby aj chalani. O niektorých si to možno ani len netušila! Medzi takéto krásky patrí aj už vydatá Megan Fox či Angelina Jolie, ktoré sa nikdy netajili tým, že mali aj vzťahy so ženami.

 

Ke$ha

„Nemilujem len mužov. Milujem ľudí. Nie je to o pohlaví, ale o duši, ktorá z človeka, s ktorým ste, vyžaruje,“ priznala speváčka pre magazín Seventeen.

0da6e148083c517ddab2e4a689359d1a

Megan Fox

Pre magazín Esquire herečka prezradila: „Nemám žiadne pochybnosti o tom, že som aj na chalanov aj na baby.“ Nuž, proti gustu…

Once a vampire…always a vampire.

A post shared by Megan Fox (@the_native_tiger) on

 

Angelina Jolie

Angie má za sebou búrlivú mladosť. Počas manželstva s Bradom síce túto svoju stránku nechala ľadom, no ktovie, ako sa bude správať po rozchode a či nebude mať chuť opäť experimentovať.

Which movie? ❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

 

Cara Delevingne

Slávna modelka a už aj herečka, ktorá chodila napríklad so speváčku St. Vincent, tvrdí, že jej láska k obom pohlaviam nie je len fáza, ale trvalá súčasť jej osobnosti. Pre magazín Vogue prezradila, že keď je jej s niekým dobre, je jej jedno, či je to muž alebo žena.

 

Kirsten Stewart

A práve hviezda Twilight ságy a bývalá priateľka Roberta Patinsona prebrala Care speváčku St. Vincent, s ktorou začala koncom októbra chodiť. Kirsten tvrdí, že nič neskrýva.

1

Miley Cyrus

Slávna pop hviezdička sa s tým zdôverila mame už vo svojich 14 rokoch. Vyhlásila, že nemá problém chodiť so žiadnym pohlavím, pokiaľ je daný človek dospelý.

 

Fergie

Speváčka skupiny Black Eyed Peas mala v minulosti mnoho vzťahov so ženami. „Je vtipné, že som bola v tomto úprimná už od začiatku a všetci si mysleli, že je to len nejaký trend. Vráťte sa však o niekoľko rokov a uvidíte, že som hovorila to isté,“ vraví Fergie.

🌑🌑

A post shared by Fergie (@fergie) on

 

Miranda Kerr

Krásna modelka Victoria’s Secret po rozvode s Orlandom Bloomom priznala, že sa chce teraz zamerať na objavovanie tejto svojej stránky. „Páčia sa mi muži aj ženy,“ povedala novinárom.

The new Marella campaign FW16: "Life is a dream” shot by @ryanmcginleystudios

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

 

Lady Gaga

„Nie je to lož, páčia sa mi ženy. Každý, kto to chce prekrútiť na to, že je to marketingový ťah, nemá pravdu. Toto som ja a vždy som taká bola,“ vyznala sa Gaga.

 

Drew Barrymore

V roku 2003 prezradila v rozhovore pre „Contact Music“, že ju priťahujú ženy. V minulosti často hovorievala o svojich vzťahoch so ženami, dnes je v týchto vyhláseniach opatrnejšia.

Happy Sunday everyone! Happy Sunday!

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Foto: Instagram

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here