Máš pocit, že tvoji susedia sú zlí, netolerantní a nepríjemní? Po tomto článku rozhodne zmeníš názor! Pozrime sa na celebrity, vedľa ktorých budú tvoji susedia vyzerať ako celkom prívetiví ľudia! [sociallocker]

Susedské vzťahy sú veľakrát témou číslo jeden nielen doma, ale aj v škole či medzi kamoškami. Nepríjemní „kolegovia od vedľa“ môžu poriadne pokaziť deň.

Začneme s Gigi Hadid, ktorá sama seba označuje ako najhoršiu susedu. Ak totiž žijete vedľa Gigi, môžete očakávať, že budete počúvať ako si spieva napríklad muzikálové piesne z Broadwaya. Vraj je to výborný spôsob zvládania stresu.

V roku 2014 sa Justin Bieber vlámal na pozemok svojho suseda a spôsobil mu škodu v hodnote 20 000 dolárov. Ďalší z jeho susedov povedal, že keď žil vedľa Justina, mal často pocit, akoby sa ocitol vo vojnovom Libanone.

 

 

Raper Drake je milovník veľkých a hlučných párty a aby svojich susedov neobťažoval nadmerným hlukom, rozhodol sa kúpiť aj okolité domy.

 

I need a one dance…

A post shared by Drake (@drake) on

 

O Rihanne ako o zlej susede sa hovorí už od roku 2009, kedy na ňu dokonca jedna pani podala trestné oznámenie. Jej osobný šoféri totiž používali príjazdovú cestu jej susedy, a taktiež svoje autá nechávali odparkované na jej trávniku. Tetuške sa tiež nepáčil Rihannin vysoký bambusový plot, ktorý jej zacláňal výhľad na mesto.

 

 

Taylor Swift nahnevala susedov na Rhode Islande, keď sa v roku 2013 rozhodla okolo svojej rezidencie postaviť vysoké skaly. Zatienili im totiž krásny výhľad, z ktorého sa dlhé roky obyvatelia tešili.

 

#taylorswift HEY HEY HEY (👇🏽 continue below! 👇🏽)

A post shared by taylorswift // ben ⛅️ (@boyswifties) on

Foto: Instagram [/sociallocker]

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here