Celebrity v hudobnej sfére nie sú známe len svojím hlasom, ale aj výzorom. Často tak vznikajú situácie, že spevákov poznáme skôr pre ich štýl než vďaka hudbe. Jedným z nich bol aj The Weeknd, ktorému hlavu zdobili dredy. Tie sú však minulosťou. Prečo sa ich spevák zbavil? 

Ak sa v blízkej dobe dočkáme nového klipu od tohto umelca, zrejme ho tam ani nespoznáme. 26-ročný Kanaďan si totiž ostrihal svoju pýchu, ktorá bola pre neho tak typická. Urobil tak pri príležitosti fotenia na nový album. Rozhodnutie však stálo za to, pretože mu to na fotkách nesmierne pristane.

r.i.p "@abelxo"

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

 

Na albume s názvom „Starboy“ sa The Weeknd predstavil v sýto modrom odtieni. Hľadí priamo do kamery a na sebe má koženú bundu a kríž. Najviac však zaujal práve svojím novým účesom. Objavili sa dokonca špekulácie, či nepôjde o poctu Davidovi Bowiemu. On sám mal totiž na albume červeno-modré prevedenie a jeden z jeho najväčších singlov sa volal „Starman“.

Dátum vydania albumu zatiaľ nebol zverejnený, no na základe odkazu, ktorý The Weeknd zdieľal na svojom Twitteri, by sme sa ho mohli dočkať ešte než napadne prvý sneh.

Foto: Twitter, Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here