Pobyt na internáte zažila väčšina vysokoškolákov a ich drahé polovičky s tým väčšinou problém nemajú. To však neplatí o tomto mladíkovi, ktorý je zrejme dosť žiarlivý a svojej láske dal presný zoznam toho, ako sa má na internáte správať. Čo v ňom bolo? 

Každému je zrejme jasné, že štúdium na vysokej a s ním spojené bývanie na internáte má svoje riziká. Párty, alkohol a podobne. Občas aj tí najslušnejší študenti sa nechajú zlákať a nie vždy to dopadne dobre. Najmä pokiaľ si zadaná a tvoj priateľ je dosť nedôverčivý.

Toto dievča sa pochválilo so zoznamom požiadaviek, ktoré jej cez sms-ku poslal jej žiarlivý frajer. Podľa toho, čo v nej stojí, bude mať táto slečna pekný problém, ak nebude doma o pol desiatej. Ak by tam nebolo pomenovanie „Hot stud muffin“, tipovali by sme, že to poslal jej otec.

„ŽIADNI CHALANI. ŽIADNE PITIE. ŽIADNI CHALANI. ŽIADNE PITIE. ŽIADNI CHALANI. ŽIADNE PITIE. Prosím, buď rozumná.“ Týmto začal svojej drahej vysvetľovať, čo určite nemá robiť a nasledovali presné inštrukcie.

„Prosím, nesprav nič, čo by to medzi nami pokazilo. Viem, že by si to nespravila, len ti to pripomínam. Okolo 9:30 mi napíš, keď budeš doma. Bav sa.“ Na konci ešte raz zdôraznil „žiadni chalani, žiadne pitie“ a že ju ľúbi. No hneď dodal, že mu má večer zavolať a povedať každý detail. No, my by sme sa takého frajera trochu aj báli. A čo ty?

texts

Foto: Imgur.com, Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here