Rohit Khandelwal. Nie celkom jednoduché meno, ale pri pohľade na tento cukrík si ho iste zapamätáš. Je to totiž najžiadanejší muž tohto roku a niet sa čo čudovať. Konkurenciu odzbrojí nielen svojím dokonalým telom, ale aj exotickým výzorom. 

Aj tento rok pozná svojho „Mr. World“. Tento titul si totiž spomedzi 47 ďalších mužov zaslúžil len 26-ročný Ind. Pri pohľade na jeho tvár a telo mu nejeden chlap bude závidieť a ženy ho budú chcieť doma. Rohit sa stal vôbec prvým mužov pochádzajúcim z Ázie, ktorý sa môže pýšiť týmto titulom. Okrem modelingu sa objavil už aj na obrazovke, kde si zahral v televíznom seriáli „Million Dollar Girl“.

183 centimetrov vysoký Rohit už však má za sebou ocenenia aj v mnohých iných súťažiach. Medzi nimi napríklad „Mr. India 2015“. Aby však tento mladík nemal dokonalosti už tak dosť, priatelia o ňom hovoria, že je stále pokorný a skromný. Uvidíme, koľko mu to pri sláve vydrží. Nemožno mu však uprieť, že je naozaj krásny chlap. Fotky z jeho Twitter účtu to bezpochyby dokazujú, a tak ich pozeraj len na vlastnú zodpovednosť. Je totiž dosť možné, že sa zamiluješ!

Foto: Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here