Opäť raz tu máme prekvapenie pre fanúšikov. Tentoraz však veľmi špeciálne. Grace Vanderwaal len nedávno vyhrala šou „Amerika má talent“ a stala sa miláčikom divákov. A nielen ich. Gratuláciu jej totiž poslala aj sama Taylor Swift! 

12-ročné dievčatko z New Yorku prišlo na kasting do talentovej šou s vlastnou pesničkou a už po pár tónoch si získala celé publikum. Jej meno je Grace a ak si jej vystúpenia ešte nevidela, tak by si to mala rýchlo napraviť. Svojím spevom a skladateľskými schopnosťami zožala úspech, aký sa len tak nevidí. Porotcovský kat Simon Cowel jej zložil kompliment, v ktorom ju označil za ďalšiu Taylor Swift.

Hoci sa Grace vyjadrila, že jej toto prirovnanie lichotí, chce zostať predovšetkým sama sebou. To sa jej darilo počas celej súťaže, v ktorej napokon zvíťazila a odniesla si milión dolárov a čaká ju vystúpenie v Las Vegas. Aj napriek týmto úžasným cenám ju  potešilo, keď sa u nej doma objavila obrovská kytica. Ako sa dozvedela z kartičky, kvety jej poslala sama Taylor. Pozri si úprimnú reakciu dievčatka na tento nezabudnuteľný moment.

Grace si určite túto poctu zaslúžilo, pretože jej vystúpenia boli plné emócii, špecifického hlasu a hlavne talentu.

Foto: Twitter, Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here