Vyzerá to tak, že Taylor Swift a Calvin Harris zakopali vojnovú sekeru. Po jednom z najtrpkejších hollywoodskych rozchodov si k sebe opäť hľadajú cestu. Stanú sa z nich priatelia? [sociallocker]

Svetové hudobné jednotky mohli byť silnou dvojkou, no ich vzťah nemal dlhé trvanie. Taylor po rozchode vyhlásila, že Rihannin song „This Is What You Came For“, ktorý napísal Calvin Harris, je jej dielom. On sa na sociálnych sieťach bránil, že Taylor je len autorkou textu, a ostatnú prácu odviedol sám. Taktiež jej nechal drsný odkaz: ,,Miesto ohovárania sa sústreď na nový vzťah!“ V tom období už totiž Taylor chodila s hercom Tomom Hiddlestonom.

Tento vzťah však Tay taktiež dlho nevydržal a čoskoro sa s hercom rozišli. Krátko po rozchode Taylor a Toma si bývalí zaľúbenci Tay a Calvin začali opäť písať. Nie je jasné, kto napísal komu ako prvý, tiež spolu zatiaľ ešte netelefonovali, ani sa osobne nestretli. Zatiaľ ide čisto iba o správy, ale i to je dosť na to, aby už začali vznikať dohady, že má k sebe dvojica opäť blízko. Také sú aspoň informácie portálu TMZ. 🙂 Čo ty na to? Myslíš, že by mohli obnoviť svoj vzťah?

Foto/Video: YouTube [/sociallocker]

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here