Nový rok sa ešte len začal a umelci ho berú útokom. Hity sa rodia ako huby po daždi a práve tento má veľký potenciál stať sa tým najväčším.

 

[sociallocker]Jeden z najznámejších svetových DJov Martin Garrix a anglická kráska a speváčka Dua Lipa sa podieľali na zrode úžasnej pesničky s názvom „Scared To Be Lonely“. Martin Garrix, oficiálnym menom Martijn Gerard Garritsen, sa preslávil najmä piesňami „Animals“ a „Forbidden Voices“, ktoré určite poznáš z rádia alebo z tvojho obľúbeného tanečného klubu. Spolupracoval s nejedným veľkým spevákom, napríklad s Justinom Bieberom, Usherom, či s Aviciim.

Do krásneho hlasu anglickej speváčky Dua Lipa sme sa zamilovali takmer okamžite. Svoj talent ukázala napríklad v úspečnej piesni „Blow Your Mind (Mwah)“ alebo „Be The One“.

Pred pár dňami sa títo dvaja veľkí umelci rozhodli vydať spoločnú pesničku, ktorá má predpoklad stať sa jednou z najlepších tanečných pesničiek roku 2017. Garrixove úžasné DJské schopnosti a spevácke prevedenie Dua Lipy sú v spojení absolútne dokonalé. Posúď sama!

🎡

A post shared by Martin Garrix (@martingarrix) on

 

A post shared by Martin Garrix (@martingarrix) on

 

'95

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

Cozy

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Foto: Instagram | Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here