Zatiaľ čo my pomaly odpočítavame zvyšné minúty do tohtoročnej prehliadky Victoria’s Secret, hlavné hviezdy večera sa už dôkladne venujú prípravám. Posledná návšteva fitka, skúška kostýmov, a samozrejme aj príprava pleti. Dievčatá stavili na osvedčenú pleťovú masku z 24-karátového zlata, ktorá ich pleť dokonale pripraví na ich veľký večer. V čom je taká výnimočná? 

Anjeli Victoria’s Secret sa momentálne v Paríži venujú posledným prípravám na dnešnú fashion show. A medzi najdôležitejšie veci patrí i príprava pleti. Modelky Alessandra Ambrosio, Sara Sampaio a Elsa Hosk používajú na dosiahnutie perfektne žiarivej pleti masku z čistého 24-karátového zlata. Táto maska stojí zhruba $300, zmierňuje nedokonalosti pleti, redukuje vrásky a zvyšuje elasticitu pleti.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988-146

Maska navyše obsahuje aj vzácne peptidy, extrakt z broskýň, červený čaj, koenzým Q10 a kyselinu hyalurónovú. Pri pravidelnom používaní redukuje vrásky a začervenanie, no okamžite po použití je pleť rožiarenejšia, vypnutejšia a dokonale hydratovaná.

Nám by to veru stálo za vyskúšanie! 🙂

Foto: Instagram 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here