Aj celebrity sú len ľudia a tiež si radi doprajú leňošenie na pláži. Aj keď, samozrejme, asi tak miliónkrát častejšie ako obyčajní smrteľníci. A tak sa všetci naši obľúbenci po náročnom sviatkovom ničnerobení rozbehli do celého sveta a užívajú si dovolenky. Lebo klin sa klinom vybíja. A teraz si pozri, kto je kde a s kým. 🙂 

 

[sociallocker]

Brooklyn Beckham

👻

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

Bella Hadid

left joj somewhere by the bunny slopes🏂❄️

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

 

Alessandra Ambrosio

Enjoying some down time 🐚💜 #foreveronvacation #férias 📸 by @ingefonteyne

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

 

Adriana Lima

👙 👙👙👙👙👙👙👙🦄🦄🦄🦄🦄

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

 

 

Karlie Kloss

sun kisses! ….I'm never leaving 🐨

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

 

Taylor Hill

Mountain girl 🌲❄️ 📷 @mackinley_hill

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

 

Ashley Graham

Merry Christmas from #Senegal 📸@mrjustinervin 🌲🍷🇸🇳🌟🍉

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

 

🐫🇸🇳🐫

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

 

Izabel Goulart

Suns out bums out! 🌊☀️🌴 #stbarths #bikinilife #vacation #tanning #summer #vibes #beachbum #BodyByIza

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

 

Caroline de Maigret

🇫🇷🎿 🍷🧀🧀🧀🧀 #FrenchAlps

A post shared by Caroline de Maigret 🇫🇷 (@carolinedemaigret) on

 

Foto: Instagram [/sociallocker]

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here