Že sú muži z Marsu a ženy z Venuše je, bohužiaľ, dosť pravdivé príslovie. Často to tak aj v skutočnosti vyzerá. Milujete sa, ale občas sa pohádate doslova ako kone? Alebo naopak, s nikým vo vzťahu dlho nevydržíš? Lenže prečo je to tak? Spísali sme pre teba pár prípadov, ktoré chalani nemôžu v našom správaní vystáť. 

 

Nie sme tu preto, aby sme rozumeli chalanom, ale oni by aspoň sem-tam mohli porozumieť nám. Ktoré veci na nás totálne neznášajú? 🙂

Poúčanie

Neustále puntičkárstvo nemá nikto rád. Ak svojho priateľa upozorňuješ na každú malichernosť od chvíle, keď vkročí do dverí, riskuješ minimálne jeho odchod do baru za kamarátmi. Ešte horšie sú večné pripomienky typu „špinavé ponožky patria do práčky“ alebo „nezabudni si po sebe upratať zo stola“.

„Však ty vieš“

Chalani sú naprogramovaní na jasné a stručné inštrukcie. Chceš s ním ísť do kina? Nemáš chuť na maznanie? Povedz mu to! Akonáhle len naznačuješ, sú stratení. Hoci je toto jedna z našich najsilnejších zbraní, v tomto prípade sa musíš pripraviť na možnosť, že frajer tvoje signály nepochopí. Najhoršie potom je zaviesť tichú domácnosť a na jeho otázky odpovedať slovami: „Však ty vieš, čo si urobil.“

@electricparadise ready 😍😍😍 #thedreamisreal

A post shared by Relationship Goals (@couplegoals) on

 

Žiarlivosť

Zdravá žiarlivosť má vo vzťahu svoje miesto. Nesmie ale prerásť cez únosnú hranicu. Neustále vypytovanie na to, kde bol, prečo tam bol a s kým tam bol, je rýchly spôsob ako vzťah ukončiť. Vrcholom potom je, keď baba prezerá chalanov telefón alebo počítač a hľadá „dôkazy“. Istú mieru súkromia potrebuje každý, na to nezabúdaj. Ako by si sa cítila ty, keby ti niekto prezeral správy, fotky a kontroloval, čo s mobilom robíš? Extrémna žiarlivosť je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa váš vzťah môže z „ničoho nič“ rozpadnúť.

Foto: Instagram, Pixabay 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here