Pred svojimi ôsmimi narodeninami sa Thomas Moore z Marylandu rozhodol nechať si narásť dlhé vlasy. Za dva roky mu vyrástli tak, že z nich vyrobili tri parochne! 

Všetko začalo vtedy, keď raz večer malý Thomas videl svoju mamu, ako na internete pozerá video o Kyssi Andrews, dievčatku, ktoré trpí rakovinou, a prišlo pri tom o všetky vlasy. Jeho mama mu následne porozprávala, čo je rakovina, a že chemoterapia spôsobuje vypadávanie vlasov. Thomas sa rozhodol, že chorému dievčatku musí nejakým spôsobom pomôcť.

 

1

2

 

Thomas prišiel s nápadom nechať si narásť vlasy a potom ich darovať Kyssi.

 

3

4

5

Jeho teta sa rozhodla zdieľať na Twitteri fotku predtým a potom ako sa nechal ostrihať. Z Thomasa sa behom okamihu stala celebrita. Fotku zdieľalo viac ako 56 tisíc ľudí! Thomas však pomohol naraz hneď trom ľuďom, pretože jeho hriva bola tak hustá, že z nej mohli vyrobiť tri parochne.

6

Tento malý chlapec nám svojím činom doslova roztopil všetkým srdce.

Foto: Twitter, YouTube 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here