Udržať si fungujúci vzťah je veľmi ťažké. Veľakrát sa to, bohužiaľ, nepodarí. V tomto prípade je lepšie rozísť sa a ďalej sa netrápiť. Mnohí ľudia sa počas vzťahu zmenia a začnú robiť veci, ktoré im boli predtým cudzie. Lenže čo ak ti začne zrazu ich správanie vadiť? Kvôli čomu by si sa mala s frajerom rozísť? 

 

Kontroluje ťa

Pýta sa ťa tvoj frajer na to, ako si sa mala v škole alebo čo si si dala na obed? To je známka toho, že sa o teba zaujíma. Preháňať by sa to ale nemalo. Otázky typu: Koľko si dnes urobila krokov a kde si všade bola, ti určite nebudú veľmi príjemné. S týmto je často spájaná žiarlivosť a podozrievanie z nevery. Sledovanie tvojich vecí a kontrolovanie účtov na sociálnych sietach alebo esemesiek už nie je v poriadku. Takým správaním totiž dokazuje len to, že ťa chce mať v hrsti a nedáva ti žiadnu slobodu. V takomto vzťahu nemáš dôvod zostávať.

Neustále ťa iba kritizuje

Denne od svojho frajera počúvaš len kritiku. Stále do teba len hustí, čo si urobila zle a ako sa to robí správne. Zrazu ho na tebe začalo všetko štvať. Nikdy ťa nepochváli za tvoje dobré vlastnosti a činy. Prečo by si mala zostávať vo vzťahu, ktorý ničí tvoje sebavedomie a osobnosť?

Zanedbáva ťa

Trávi s tebou minimum času? Dáva prednosť svojej zábave, práci či priateľom? Tak to rozhodne nie je správne. Tráviť spolu každý deň v týždni nemusíte, ale vyhradený čas by ste pre seba mať mali. Ak ťa vyložene týmto spôsobom zanedbáva, nájdi si radšej niekoho, kto ti svoj čas bude ochotne venovať.

Správa sa agresívne

Často na teba tvoj chalan kričí, odvráva ti alebo už dokonca došlo k nejakému fyzickému násiliu? Nič z toho by sa vo vzťahu nemalo objavovať. Uvedom si, že ty sama si pánom svojho života a nie je potrebné, aby sa do teba niekto neustále navážal, alebo ti dokonca ubližoval. Radšej vezmi rýchlo nohy na plecia a uteč od neho veľmi ďaleko.

Foto: giphy.com, Youtube 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here