Najznámejšia dievčenská skupina sa po sérii neúspešných pokusov zrejme konečne vráti na scénu. Fanúšikovia by sa konečne mohli dočkať vystúpenia všetkých piatich Spajsiek na jednom pódiu. [sociallocker]

Mali by sa objaviť v júli 2017 v londýnskom Hyde Parku. Podľa informácii už sa tomuto projektu sľúbili tri z nich – Mel B, Emma Bunton a Geri Horner, kedysi Hallivel, ktorá si po svadbe s automobilovým pretekárom Christianom Hornerom zmenila priezvisko.

 

Victoria Beckham síce vyhlasovala, že sa k skupine už nevráti, vyzerá to však, že by si to predsa len mohla rozmyslieť. Samozrejme nekončí so svojou kariérou v módnom biznise, ale odmietnuť šou kedysi tak populárnej formácie by bol doslova hriech a najmä, povedzme si pravdu, strata veľkého balíku peňazí. Ktovie, možno by ju to konečne donútilo usmiať sa.

Rovnako týmto nápadom nebola nadšená Mel C, ktorá pracuje na vlastných veciach a dosiaľ sa k projektu nevyjadrila.

Plánovaný comeback má byť veľkolepý a na jeho prípravy majú celý rok. A hoci je to ešte dlhý čas, už teraz jednoznačne vieme, že nebude chýbať ich najväčší hit, Wannabe. Snáď teda baby dostanú rozum a pôjdu do toho.

Foto: Instagram | Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here