Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Toto príslovie má v sebe kus pravdy a platí stále. Dokonca aj v prípade celebrít. Autor hitu „Love Me Again“ už raz boj s rakovinou vyhral. No tento boj bude musieť absolvovať znovu! 

Mnohých ani nenapadlo, že tento sympatický mladík mal za sebou rušné obdobie, keď sa preslávil práve skladbou „Love Me Again“. Pred štyrmi rokmi sa 26-ročný spevák dozvedel, že má nádor na mozgu. Nasledovala operácia, po ktorej bol neustále monitorovaný a možno práve vďaka tomu sa podarilo zachytiť jeho súčasný problém tak skoro. John napriek chorobe pracoval na hudbe, vydával nové veci a bral celú záležitosť s optimizmom.

Such a good day yesterday at @capitalofficial #summertimeball thankyou all!

A post shared by John Newman (@johnnewmanmusic) on

 

Hmmm deep in thought

A post shared by John Newman (@johnnewmanmusic) on

 

Rovnako je tomu aj teraz. Napriek tomu, že sa tumor vrátil a jeho čaká zrejme ďalšia liečba, rozhodne sa nevzdáva. Sám sa označuje za tých šťastnejších a konštatuje, že mnoho ľudí je na tom oveľa horšie než on. Zrejme práve hudba je pre neho najväčšou oporou, pretože sa jej nemieni vzdať. Minulý mesiac uzrel svetlo sveta jeho nový singel „Ole“, na ktorom spolupracoval s Calvinom Harrisom. Veríme, že John svoj boj so zákernou chorobou vyhrá aj po druhý raz.

Foto: Twitter, Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here