Taylor sa zrejme nepáči, že ju Calvin v jeho novej pesničke obvinil z nevery, a tak si vymýšľa príbehy, ktoré sú na míle vzdialené od pravdy. Teda aspoň tak to tvrdí DJ. Kde je pravda, vedia len oni, no títo dvaja sa asi tak skoro pri kávičke nestretnú. [sociallocker]

Rozchod Calvina a Taylor zamestnáva zahraničné média asi tak, ako u nás svadba Dominiky Cibulkovej. ( Aj ty už máš pocit, že otvoríš dvere do kúpeľne, a bude ťa tam čakať v svadobných šatách? 🙂 )
TMZ prišiel s informáciou, ktorú mu poskytla samotná speváčka – vraj pesničku „This Is What You Came For“ napísala ona, a to pod pseudonymom Nils Sjoberg.
Okrem textu zložila aj melódiu a hru na klavír. V štúdiu údajne vznikla celá verzia s jej spevom, no kvôli medializácii ich vzťahu sa rozhodli radšej pre Rihannu. A to je celý problém. Taylor sa to dotklo.

Calvin ale nenechal veci len tak, zazdieľal článok magazínu „People“ so slovami: ,, A dokonca tam aj trocha spieva. Úžasná textárka a dala to skvele ako zvyčajne. Ja som napísal hudbu, robil produkciu, aranžmá a strihal som vokály. No nakoniec chcela, aby to ostalo tajomstvo, preto ten pseudonym. Zraňuje ma, že v tomto bode sa ona a jej PR tím rozhodli zájsť až takto ďaleko a snažia sa urobiť zo mňa toho zlého. Myslím, že keď si šťastná vo svojom novom vzťahu, mala by si sa sústrediť na to, a nie sa snažiť rozdupať svojo bývalého frajera, len aby si mala čo robiť. Viem, že momentálne nekoncertuješ a potrebuješ niekoho nového, koho sa pokúsiš pochovať – ako Katy /Perry/ a iných, ale vybrala si si nesprávneho. Ja to nedovolím. Prosím sústreď sa na pozitívne aspekty SVOJHO života, pretože ho máš zaslúžene skvelý.”

Na internetových anketách sa až 85% ľudí postavilo na Calvinovu stranu a všetci majú falošnice Taylor plné zuby. Kde je pravda?

tweet tweet 2 tweet 3

Foto: YouTube, Twitter | Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here