Manželstvo Angeliny Jolie a Brada Pitta sa definitívne rozpadlo! Spory mali údajne vzniknúť kvôli deťom, ktorých pár spoločne vychováva až šesť. Čo stojí za ráznym rozhodnutím herečky? [sociallocker]

Jeden z najstabilnejších párov šoubiznisu dnes hlási definitívny koniec. Herečka Angelina Jolie požiadala o rozvod. Údajne sa jej nepáčili výchovné praktiky jej manžela. Po rozvode si ich chce všetky vziať do opatery ona.

Brad a Angelina sa vzali v roku 2014, no pár spolu tvoria už od roku 2004, kedy k sebe našli cestu pri natáčaní kultového filmu „Mr. & Mrs. Smith“. V tom čase bol Pitt ešte v manželstve s herečkou Jennifer Aniston.  Po rozvode  tvorili Angelina a Brad oficiálny pár až do roku 2012, kedy ohlásili zasnúbenie. Medzitým si spolu adoptovali synov Maddoxa a Paxa a dcéru Zaharu. Spolu navyše majú aj tri vlastné deti: dcéru Shiloh a dvojčatá Vivienne a Knoxa.

oko

Keď Angelina v roku 2013 podstúpila preventívne odstránenie oboch prsníkov a neskôr aj oboch vaječníkov z dôvodu vysokého rizika rakoviny, jej partner stál po celú dobu pri nej. Herečka svoje dôvody momentálne nechce komentovať. Neoficiálny zdroj tvrdí, že dôvodom určite nie je tretia osoba. My však dúfame, že najkrajšie celebritné manželstvo dostane ešte druhú šancu.

plplp brangelina

Foto: Twitter, YouTube [/sociallocker]

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here