K životu známych osobností neodmysliteľne patria fanúšikovia. Tí danú osobu obdivujú a zbožňujú. Niektorí sú dokonca svojím idolom tak uchvátení, že snívajú o vzťahu, či manželstve so svojou platonickou láskou. Keďže život zvykne písať aj krásne, priam čarovné príbehy, niektorým fanúšikom sa skutočne podarilo to, o čom snívali tisícky ľudí po celom svete. Toto je deväť svetoznámych celebrít, ktoré si vzali svojho fanúšika alebo fanúšičku! 

Elvis Presley

elvis_6_9_2016_16_50_0_787

Legenda svetového rock’n’rollu bola v roku 1959 už hviezdou prvej veľkosti, ale napriek tomu Elvis musel nastúpiť do armády a odvelili ho do Nemecka. Tam sa zoznámil s Američankou Priscillou Wagner, ktorá bola jeho fanynkou a Elvis sa do nej okamžite zaľúbil. Nasťahovala sa k nemu keď mala len sedemnásť a o štyri roky neskôr sa vzali.

john

V čase, keď bol Travolta obrovskou hviezdou najmä po jeho učinkovaní v muzikáli Pomáda, sa zoznámil so začínajúcou herečkou Kelly Preston. Kelly bola ako väčšina dievčat v tej dobe zaľúbená do Travoltu a snívala o tom, ako sa raz za neho vydá. Neskôr sa s ním zoznámila pri natáčaní jedného filmu a o tri roky neskôr spolu začali chodiť. Krátko potom sa tínedžerský sen Kelly Preston stal skutočnosťou a vzali sa.

Anne Hathaway

annehathaway_6_9_2016_16_49_30_594

V roku 2008 ju kamarát zoznámil s jedným jej veľkým fanúšikom. Dvojica sa do seba okamžite zamilovala a hoci to chvíľu trvalo, neskôr spolu začali chodiť a následne sa aj vzali. Tento rok sa im dokonca narodil ich prvorodený syn.

matt

V roku 2003 sa Matt po jednom natáčaní vybral do podniku, kde ho však okamžite obklopili zástupy fanúšikov. Mattovi sa to vôbec nepáčilo, a tak ušiel k baru, kde sa dal do reči s barmankou Lucianou Barroso. Tá bola tiež jeho fanúšičkou, ale to slávny herec vtedy nevedel a onedlho s ňou začal chodiť. Po dvojročnom vzťahu sa vzali a dnes majú spolu dve deti.

team_coco___6_9_2016_16_47_49_784

Slávny moderátor mal stretnutie s copywriterkou Lizou Powel, do ktorej sa okamžite zamiloval a pozval ju na rande. Ona ako jeho veľká fanynka pozvanie prijala a dali sa dokopy. Dnes sú manželia a majú spolu dve deti.

billiejoearmstrong_6_9_2016_16_46_28_60

Frontman skupiny Green Day, Billie Joe Armstrong našiel svoju životnú lásku počas svojho koncertu. Keď ju Billie spoznal bol síce zadaný, ale s vtedajšou priateľkou sa rozišiel, aby neskôr začal chodiť so svojou fanúšičkou Adrienne Nesser. Dodnes sú manželmi.

patrickdempsey_6_9_2016_16_45_51_450

Herec Patrick Dempsey sa chodil strihať k svojej fanynke Jillian Fink, ktorú jedného dňa pozval von. Tri roky spolu táto dvojica chodila a následne sa vzali. Minulý rok sa schyľovalo k rozpadu ich manželstva, ale krízu ustáli a dodnes sú spolu.

kelws

Známy americký herec sa spoznal v lietadle s letuškou a svojou veľkou obdivovateľkou Kayte Walsh, do ktorej sa okamžite zaľúbil. Krátko po tomto osudovom stretnutí sa Kelsey rozviedol. Po trinásťročnom manželstve však zostal slobodný len 15 dní, pretože tak rýchlo sa znovu oženil, tentokrát s Kayte. Dvojica je spolu dodnes.

nicolas

Nicolas mal za sebou už dva rozvody, keď sa v bare zoznámil so svojou fanynkou Alice Kim. Netrvalo dlho a slávny herec sa do fanúšičky zaľúbil natoľko, že po polroku randenia si ju vzal za ženu. Bohužiaľ, na začiatku roka 2016 sa táto dvojica rozviedla.

Foto: Tumblr, Twitter, Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here