„ThInner Beauty“ upravuje fotky žien, ktoré majú postavu „krv a mlieko“ na ženy bez kriviek. V popise stránky majú napísané, že ich cieľom je pomáhať ženám, aby si uvedomili, aké by boli krásne, keby schudli. ,,Toto je miesto, kde vidia, aké sú teraz, a aké by pomocou zdravého stravovania a pravidelného cvičenia mohli byť.“ 

Ako by som vyzerala, keby som schudla? Veľa báb si túto otázku kladie, no niekedy to zachádza až príliš ďaleko. Prečo sme stále nespokojné so svojou postavou? Komu musíme niečo dokazovať? Na internete sa objavila stránka, ktorá dokáže priniesť moletkám pohľad na to, ako by vyzerali ako štíhle baby.

V skutočnosti to však nie je také nevinné, ako to vyzerá. Celá táto zábava sa zvrhla na zosmiešňovanie. Väčšina z nich taktiež nedala súhlas k tomu, aby boli ich fotografie v konkrétnom projekte použité. Pri fotografiách sa nachádza množstvo nenávistných komentárov, a to nám veru veľmi motivačné nepripadá. Viac nájdeš na Twitteri s hashtagmi #thinnerbeauty a  #projectharpoon.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Foto: Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here