Kráska z Barbadosu, Rihanna, už mala na hlave kadečo. Len nedávno nás všetkých poriadne šokovala, keď na svoj Instagram pridala fotku s dredami takmer po kolená. Po nežnom a zmyselnom účese, ktorý predviedla na módnej prehliadke značky Puma nezostalo ani stopy. Avšak RiRi všetky svoje looky nosí s rovnakou ľahkosťou. A tu sa ponúka otázka: Pokiaľ ide o krásu, si štýlová chameleónka ako Rihanna alebo sa radšej držíš toho, čo už máš osvedčené ako napríklad Taylor Swift?

Členky tábora chameleóniek disponujú neotrasiteľnou sebadôverou, vedia presne kto sú, a aj napriek častým premenám si stále zachovávajú svoju tvár. Často zvykneš svoje okolie šokovať svojím zjavom. V dôsledku tvojich premien ťa ľudia považujú za komplikovanú, je ťažké ti porozumieť. Nemáš rada obmedzovanie časom, autoritami aleb chalanom. Miluješ dobrodružstvo a neznášaš nudu.

nova-bitova-mapa

Ak si viac klasická kráska ako Taylor Swift, nerada so svojím vzhľadom experimentuješ a si verná svojmu štýlu, svojím správaním na ľudí pôsobíš zrelo a zodpovedne. Máš reálny pohľad na svet a u ľudí vzbudzuješ dôveru. Často sa z teba stáva bútľavá vŕba pre kamarátov i spolužiakov, pretože máš intuitívnu schopnosť orientovať sa v náladách iných. Si preto ideálna kamarátka!

nova-bitova-mapa

Foto: Instagram, YouTube

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here