Talentovaná spevácka hviezda už na začiatku tohto roka poriadne prekvapuje. Nicki svojich fanúšikov informovala o dvoch dôležitých správach, o ktorých možno ani nik netušil. 

 

[sociallocker]Nicki Minaj, vlastným menom Onika Tanya Maraj, je na hudobnej scéne od roku 2004 a za to dlhé obdobie sa z nej stala veľmi populárna osobnosť. Celému svetu je známa ako bláznivá žena, ktorá sa nebojí otvoriť si svoje ústa. Svoj imidž si postavila na farebných a extravagantných outfitoch, ktoré často dopĺňala výraznými parochňami. Nielenže sa Nicki venuje hudbe, ktorú robí na výbornú, ale vrhla sa aj do navrhovania vlastných parfumov. Čokoládová kráska, ktorá pochádza z exotickej krajiny, zažíva v profesijnom živote len samé úspechy.

Nicki Minaj kedysi ohurovala farebnými parochňami

O jej súkromnom živote sa to však momentálne nedá povedať. Začiatkom roka 2015 sa dala dokopy s chlapíkom z rovnakej brandže. Jednu dobu sa pošuškávalo, že Meek Mill obdarenú interpretku dokonca požiadal o ruku.

Meek podaroval Nicki aj takýto prsteň. Bol či nebol snubný?

Súčasnosť je však iná a aj keby to bola pravda, tak žiadne svadobné zvony nezaznejú. Samotná spevácka hviezda na svojom Twitteri celému svetu oznámila, že je z nej už single dáma. 34-ročná speváčka však chcela povzbudiť svojich verných fanúšikov a prezradila im, že sa chce teraz sústrediť na svoju prácu. Vypadá to tak, že Nicki čoskoro vydá nový album a kto vie, niektoré piesne možno budú inšpirované nedávnym rozchodom. 😛

Nicki a Meek sú už minulosťou

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: Twitter [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here