WAU :O Chystajú sa títo traja krásavci na spoločné turné? Čo by sme za to dali? Máme pre vás dve správy. V podstate tá dobrá je, že áno, na jednom pódiu vystupovať budú, tá zlá, že v Európe ich neuvidíme. 

Koľko z vás by si za spoločné turné Shawna, Justina a Nialla nechalo aj ruku odrezať? My určite áno, a preto sme pri informácii, že chlapci chystajú spoločné turné skoro onemeli. Avšak, ide o populárny Jingle Ball Tour, ktorý organizuje iHeartRadio. Je to spojenie tých najlepších umelcov a muzikantov na jednom pódiu a tento rok sa máme ozaj na čo tešiť.

Smutnou správou je, že potešení zostávajú len fanúšikovia za veľkou mlákou. Jingle Bell Tour sa uskutoční v Los Angeles, Chicagu, New Yorku, Philadelphii a Bostone. A kto sa tam objaví? Meghan Trainor, The Chainsmokerts, Fifth Harmony, Backstreet Boys, Alessia Cara, Charlie Puth, Lukas Graham, Hailee Steinfeld, Shawn Mendes, Justin Bieber, Diplo, Britney Spears a DNCE. A ako špeciálny hosť sa predvedie aj Niall Horan.

Každopádne, aj keď sa na koncert asi pravdepodobne nedostaneš, online si budeš môcť pozrieť vystúpenia z New Yorku, na cwtv.com, 15. decembra. Určite o tom ešte budeme písať. 🙂

Foto: Twitter, Tumblr | Video: YouTube 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here