Najnovší kanadský objav je miláčikom dievčenského publika. Získal si srdcia väčšiny dievčat a my sa ani vôbec nečudujeme. Najnovšie sa však povráva, že pokukuje po jednej známej herečke, ktorá je tiež single.

Možno sa nám tu rysuje nový párik. Podľa zdrojov magazínu Hollywood Life má Shawn Mendes veľký zálusk na Chloe Moretz. Vraj miluje jej zmysel pre humor a spája ich aj láska k prírode. ,,Strávili spolu chvíľu času, avšak vtedy boli obaja ešte zadaní. Už vtedy po nej pokukoval.“ hovorí zdroj.

Aspoň sú na jednom kontinente, Chloe to mala s Brooklynom omnoho ťažšie. Nevieme ako to medzi nimi skutočne je, obaja zatiaľ mlčia. No, bol by z nich krásny pár nie? 🙂

 

 

 

Shawn: hi Girl: hi Media: SHAWN MENDES AND MYSTERIOUS GIRL ENGAGE IN FLIRTATIOUS CONVERSATION. THEY'RE DATING ITS CONFIRMED

A post shared by «shawn mendes» (@expertmendes) on

 

 

Foto: hdwallpaper.com, Instagram | Video: YouTube

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here