Príležitosti ako odovzdávanie cien sú skvelou možnosťou na experimenty. Dámy robia všetko aby zaujali a upútali blesky fotoaparátov. To sa tentoraz podarilo seriálovej „Aryi“ a „Sanse“, ktoré na „Emmy Awards“ takmer nikto nespoznal. 

Na plátne sestry, mimo neho dobré kamarátky. Maisie Williams a Sophie Turner sa postarali o to, aby ich nikto neprehliadol. Odvážne zmeny u kaderníčky však priniesli svoje ovocie a im to náramne pristalo. Okrem toho sa pochválili spoločným tetovaním. Maisie Williams všetkých poriadne prekvapila. To, že jej to v čiernych šatách s kvetinovým vzorom pristalo, je jasné, rozruch však vyvolala ofina, ktorá jej siahala až po oči a spravila z nej takmer úplne iného človeka. Zmena však podľa nej nie je trvalá. To ale neplatí v prípade „Sansy“.

 

 

Morning💖 . . . . #maisiewilliams #aryastark #emmys2016

A post shared by STARK (@gameofthrones_l.s.b.t) on

 

Sophie Turner sa zbavila svojej povestnej ryšavej farby a už na začiatku septembra sa z nej stala blondínka. Nový look jej dodal krehkosť, ktorú ešte podčiarkla tmavými šatami s rafinovaným podkladom. Telová farba totiž na prvý pohľad pôsobila, akoby pod čiernou látkou bolo vidieť jej bledú pokožku. Čo však pod šaty neskryli, bolo ich spoločné tetovanie.

 

Sophie Turner/Sansa Stark yesterday at the #Emmys!

A post shared by Emilia Clarke ♡ (@daenerystargaryen) on

 

 

Obe sa priznali, že sa chceli nechať tetovať až po skončení seriálu. No keďže v prípade „Game Of Thrones“ je osud každej postavy neistý, rozhodli sa urobiť to hneď. A vybrali si niečo špeciálne. Ich telo zdobí dátum, kedy sa dozvedeli, že budú súčasťou natáčania.

 

 

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here