Selena potrebuje prestávku. A to čím skôr. Preto sa rozhodla nepokračovať vo svojom turné. Koncerty nechce zrušiť, len ich presunúť na iný dátum. Čo sa s krásnou tmavovláskou deje? 

Ako mnohé z vás vedia, Selena trpí ochorením zvaným „Lupus“. Z neznámych príčin sa imunitné bunky „vzbúria“ proti vlastným bunkám, začnú ich poškodzovať v rôznych orgánoch a systémoch tela a vyvolávajú tak chronické zápaly. V dôsledku toho trpí človek depresiami, záchvatmi úzkosti a paniky.

,,Ako mnohí z vás vedia, asi pred rokom mi lekári odhalili Lupus. Toto ochorenie môže postihnúť ľudí rôznymi spôsobmi. Zistila som, že úzkosť, záchvaty paniky a depresie môžu byť vedľajšími účinkami práve tejto choroby. Chcem zostať aktívna, a preto sa chcem sústrediť na udržanie svojho zdravia a šťastia. Rozhodla som sa, že najlepšou cestou vpred je vziať si na nejaký čas voľno. Ďakujem všetkým svojim fanúšikom za podporu, viete, akí ste pre mňa dôležití, ale musím sa tomuto problému postaviť čelom, aby som si bola istá, že robím pre seba len to najlepšie. Viem, že nie som sama s týmto problémom a dúfam, že táto správa pomôže aj iným aby riešili svoje vlastné problémy.“ odkázala svojím fanúšikom Selena.

Všetci, ktorí si lístky na jej koncert zakúpili, majú nárok na vrátenie peňazí. Spoločnosť Ticketportal tak učiní už od 12. septembra.  Veríme, že Sel sa dá dokopy, posielame jej takto na diaľku veľa síl! 🙁

@revivaltour

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

One of my favorite nights on tour

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Nobody loves me like you do 🙏🏽

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Foto: Twitter, Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here