Selena má veľké srdce, o tom niet pochýb. Počas sviatkov pokoja a lásky sa rozhodla vyčariť úsmev na tvári tým, ktorým práve najviac chýba zdravie a šťastie. Čo také šľachetné speváčka vykonala? 

 

[sociallocker]24-ročná speváčka sa len nedávno vrátila z liečebne, kde sa spamätávala z depresií a záchvatov paniky, ktoré jej spôsobovala choroba s názvom lupus. Selena sa však rozhodla, že tieto Vianoce prinesie trocha radosti deťom, ktorým práve tá radosť chýba. Navštívila totiž nemocnicu vo svojom rodnom Texase, kde sa s detičkami hrala a ozdobovala koláčiky.

,,Bola veľmi milá a s deťmi to vedela úžasne. Áno, padli aj slzy. Pre mnohých pacientov to bolo mimoriadne emocionálne. Selena bola štedrá a nežná. Nemocnica je jej vďačná za to, že odišla od rodiny a prišla pozrieť deti, ktoré na Vianoce s rodinou byť nemôžu.“ hovorí sestrička z  Cook Children’s Medical Center. Krásne ♥

Foto: Twitter, Instagram [/sociallocker]

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here