Selena je definitívne späť a potvrdzuje to aj vyhlásením, že chystá nový singel. Po hitoch ako „Hands To Myself“ či „Kill´em With Kindness“ sme od speváčky nepočuli nič nové, preto sa tešíme dvojnásobne. 

 

[sociallocker]Selena sa po liečení vrátila aj do nahrávacieho štúdia a svojím fanúšikom prisľúbila, že nový album vyjde už čoskoro. Dokonca už aj odhalila, s kým plánuje duet. Kto by čakal Taylor Swift alebo Lady Gagu, s ktorou sa v poslednom čase veľmi skamarátila, mýlil by sa.

Hnedovláska si na duet zvolila netradične, latinskoamerickú divu Paulinu Rubio. Ak ti jej meno nič nehovorí, je to skutočná legenda v latino štýle, bola dokonca porotkyňou v speváckej súťaži „X Factor“. ,,Je to skutočná bojovníčka. Hlavne, vie spojiť všetky žánre.“ vyjadrila sa Paulina pre magazín Vanidades. Uvidíme, čo môžeme čakať, každopádne to bude veľká letná pecka. 🙂

Selena Gomez – Losing Control

Paulina Rubio – Me Quema

Foto: Twitter | Video: YouTube [/sociallocker]

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here