S ťažkou chorobou sa každý vyrovnáva po svojom. Sedemnásťročnej dievčine vzala rakovina vlasy, avšak ani to jej nezabránilo, aby bola najkrajšou princeznou široko-ďaleko. Nestráca chuť do života a pozitívne myslenie. 

Andrea Sierra Salazar je mladá baba z Texasu, ktorá prišla v dôsledku chemoterapie o vlasy. Nebojí sa celému svetu ukázať, že choroba ju nezastaví. Na začiatku jej chýbalo sebavedomie a myslela si, že jej život sa na určitý okamih skončil. V ťažkých chvíľach jej pomohla práve mama, ktorá jej bola oporou a dodala jej silu.

Jej fotografie zaslala do viacerých modelingových agentúr až kým sa neozval fotograf, ktorý z nej urobil princeznú. Ako sama hovorí, táto cesta ju naučila akceptovať seba samu a prijať sa takú, aká je. Musíš uznať, že Andrea je skutočne nádherná!

 

 

 

 

 

 

#Repost @antoniovonmarrok with @repostapp ・・・ A N D R E A 👑 @andrea_sierra12 A closer look and product details to Andrea's makeup for her latest photoshoot! 😘 MAKEUP – ME #avmmua LIPS @kyliecosmetics #PosieK #KylieLipKit EYES @nyxcosmetics #EyelinerAndSmudger @ardelllashes #DemiWispies #Individuals @maccosmetics neutral shadows for crease @anastasiabeverlyhills #PinkChampagne #TitaniumEyeShadow for lid #abhshadows @marcbeauty #Blaquer #Highliner @urbandecaycosmetics #bourbon @katvondbeauty #LockIt #ColorCorrecting #Eyeshadow #Primer EYEBROWS @anastasiabeverlyhills #BrowWiz and #BrowPomade in #MediumBrown FACE @maccosmetics #MatchMaster mixed with @esteelauder #Doublewear #Foundation CHEEKS @katvondbeauty #ShadeAndLight #ContouringKit @anastasiabeverlyhills #SkinIlluminator #SoHollywood @lauramercier #RosePetal #CheekColour

A post shared by Andrea Sierra (@andrea_sierra12) on

 

Getting glammed up for my first ever beauty pageant! I'm so excited! #redefinebeauty

A post shared by Andrea Sierra (@andrea_sierra12) on

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here