Rozdiely medzi mužmi a ženami sa prejavujú každodenne. Vaše hádky sa však nikdy neskončia, pokiaľ sa jednoducho nezmieriš s mužskou neschopnosťou porozumieť určitým ženským záležitostiam. Ktoré to sú? [sociallocker]

Chalani nám nerozumejú a ani nikdy nebudú. S tým sa musíš zmieriť. Čo je pre nich úplne najväčšou španielskou dedinou? 🙂

„Nakupuješ viac ako ktorákoľvek iná žena!“

Je pravda, že tvoja posadnutosť kabelkami začína prerastať do závislosti, ale my ti garantujeme, že v tom nie si sama. Nakupovanie je jednoduchý a zábavný spôsob, ako tráviť čas so svojimi kamarátkami a ty predsa tú novú sukňu veľmi potrebuješ!

„Tvoja starostlivosť o pleť je prehnaná!“

Noc je ideálny čas na regeneráciu pleti po celom dni, takže sa radšej uistuješ v tom, že si si pleť pred spaním naozaj dôkladne vyčistila. Nechceš sa zobudiť s vyrážkami!

queen

„Nepoznám nikoho, kto má viac topánok, než ty!“

Jednoducho si nevystačíme len s jedným párom tenisiek na celý rok! Potrebujeme lodičky s rôznou výškou podpätku, v rôznych farbách a samozrejme aj nejaké sezónne kúsky.

„Stále ti je zima!“

Zaručujeme ti, že nie si jediná. Ženy sú vo všeobecnosti citlivejšie na chlad viac ako muži.

„Nosíš v kabelke samé zbytočnosti!“

Kabelka je niečo ako čierna diera. A navyše, je pohodlnejšie mať pri sebe všetko čo potrebuješ, od peňaženky cez makeup a vôňu, nabíjačku na telefón až po tampóny. Muži v skutočnosti nám ženám kabelky závidia, pretože oni svoje veci musia nosiť vo vreckách, čo im z veľkej časti znepríjemňuje život. Ale to, samozrejme, väčšina z nich nikdy neprizná.

„Vždy si kupuješ oblečenie bez skúšania a doma zistíš, že ti nesedí!“

Tvoje kamošky to robia tiež. Nie je tvoja vina, že nechceš stratiť mladosť v rade na prezliekacie kabínky.

clanok

Foto: Instagram [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here