Zdá sa, že už ani smrť nie je prekážkou v hereckej kariére. Paul Walker síce zomrel v roku 2013, ale jeho meno sa stále spája s úspešnou sériou „Rýchlo a Zbesilo“. Objaví sa aj v ďalšom pokračovaní? [sociallocker]

Počítačové triky sú dnes už na tak vysokej úrovni, že fanúšikovia nemusia trpieť stratou svojich obľúbených hercov. Už v prípade „Hunger Games“ sa Philip Seymor Hoffman objavil aj v záverečnom dieli, hoci bol v tom čase už po smrti. A rovnako sa tak stalo práve v prípade Paula. Ten totiž zahynul predtým, než sa stihol dokončiť siedmy diel úspešného filmu. Tvorcovia uvažujú nad jeho obsadením aj do nového pokračovania.

It has been quite a ride… – #TeamPW #FastandFurious #ForPaul

A post shared by Paul Walker (@paulwalker) on

 

Pravdepodobne by ponúkli spoluprácu jeho dvom bratom (Cody a Caleb), ktorí sa podieľali aj na posledných scénach k sedmičke. Hoci by išlo len o krátky záber, v ktorom by sa Paul objavil, fanúšikovia sa toho obávajú. Caleb sa k celej veci zatiaľ vyjadril len s tým, že Vin Diesel sa snaží získať požehnanie od ich rodiny. Dúfajme, že z toho celého nebude fraška, ktorá by Paulovej pamiatke ublížila.

#repost

A post shared by The Fate Of The Furious (@fastandfuriousmovies) on

 

 

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here